2019 Yılında Kitapları En Çok Satan 10 Yazar!

Tarih :18 Eylül 2019, Çarşamba 15:39 Son Güncelleme :18 Eylül 2019, Çarşamba 15:39 Kaynak :Medya Alemi Editör :Medya Alemi

Kitaplar, insanları içeriğini okumaya teşvik etme konusundaki şaşırtıcı özelliği nedeniyle insanlık için yakın bir arkadaştır. Özellikle yalnız olduğumuzda ya da biraz eğlenmeye ihtiyacımız olduğunda müthiş ortaklar olarak hizmet ediyorlar. Kitaplar yazarların duygularını ortaya çıkarır ve her okuyucuya ikna edici sözleriyle dokunur. Bu yazarlar fantastik kitapları nedeniyle dünya çapında takdir görüyorlar. 2019 Dünyasında en çok satan 10 yazarın listesi burada...

1

Alfie Deyes

Alfie Deyes

İngiliz yazar ve Pointless Blog Games, Pointless Blog Vlogs ve Pointless Blog çalıştıran bir YouTuber. 2014'ten bu yana Pointless Book Series'den üç kitap yayınladı. Seçim ağı için Teen seçim ödülü, Nickelodeon Kid's Choice ödülü ve BBC Radio 1 Teen Ödülleri'ne aday gösterildi.

2

Paula Hawkins

Paula Hawkins

Hawkins, 26 Ağustos 1972 doğumlu bir Zimbabwe yazarıdır ve 2017 yılının en çok satan 2. yazarıdır. Önemli çalışması “Trendeki Kız” dır. Herhangi bir roman yazmadan önce, gazeteci olarak ve daha sonra serbest olarak birçok yayında çalıştı. “Para Tanrıçası” adlı kitabı, kadınlar için finansal yönetim konusunda tavsiyeler verdi. Kariyerinde birçok finansal sorunla karşılaştı ve babasından borç para almak zorunda kaldı. Ünlü eserleri isteksiz bir Recessionista'nın İtirafları, Trendeki Kız ve Para Tanrıçası'dır.

3

Santa Montefiore

Santa Montefiore

Santa, 2 Şubat 1970'te Winchester'da doğan bir İngiliz yazardır. Roman yazmaya başlamadan önce Swaine Adenev'in ve daha sonra kuyumcu Theo'nun kıyafetleri için çalıştı. Her yıl 2002'den beri en az bir roman üretti. 1989'da İngilizce öğretmeni olarak da ders verdi. Çalışmalarının bazıları arasında Ombu ağacının altında buluşma, Kırlangıç ​​ve uğultu kuşu, Kayıp Aşk Denizi, İlişki, Yazlık ve Aşk ve Savaş Şarkıları.

4

Caitlin Moran

Caitlin Moran

Moran, İngiliz yazar, gazeteci ve yayıncı olup, 5 Nisan 1975'te doğdu. 2010'da BPA Yılın Köşe Yazarı, 2011'de BPA Yılın Mülakatçısı ve 2011'de BPA Yılın Eleştirmeni'ne layık görüldü. 13 numaralı ihaleye yazar oldu. 'Kitapları Neden Seviyorum' üzerine en iyi makaleyi yazması için 250 pound kitap jetonu kazandı. Eserleri arasında Narmo Chronicles, Bir Kız Nasıl Yapılır, Moranifesto, Bir Kadın Nasıl Olur ve Moratoloji.

5

Val McDermid

Val McDermid

İskoç kökenli yazar ve en çok suçu önleyici roman dizisiyle tanınıyor. McDermid başlangıçta bir Dramatist kadar bir Gazeteci olarak da çalıştı. Eserleri üç seri halinde sınıflandırılmıştır: Kate Brannigan, Lindsay Gordon ve Tony Hill ve Carol Jordan serisi. Kate Brannigan özel bir araştırmacı, Gazeteci olarak Gordon ve klinik psikolog olarak Tony Hill rolünü oynuyor. Gordon, Brannigan ve Jordan serilerindeki kitaplarından bazıları Cinayet Raporu, Cinayet Rehinesi, Ölü Atış, Temizlik Tatili, Şarkı Söyleyenler, Son Günaha ve İntikam.

6

David Baldacci

David Baldacci

David, 5 Ağustos 1960 doğumlu popüler bir Amerikan Romancısıdır. 2017, en çok satan yazarlardan biri. 2017'nin ilk kariyeri pek başarılı olamadı. Fakat daha sonra uluslararası alanda en çok satan firma oldu ve “Mutlak Güç” adlı önemli çalışmasıyla tanındı. Türleri çocuk edebiyatı ve gerilim. İlk romanı “Absolute Power” 1997'de bir filme dönüştü. “Wish U Well” filmi de romanından yapıldı ve David'in oynadığı gösterildi .Çocuk ve yetişkin romanlarından bazıları The Finisher, The Gardiyan, Kıyamet Günü. Deve Kulübü, Soğuktaş, İlahi Adalet, Saat Oyunu, Sıfır Gün vb.

7

Philippa Gregory

Philippa Gregory

Philippa Gregory, 9 Kasım 1954'te doğdu ve 1987'den beri bir yazardı. Tarzları, tarihsel kurgu, romantizm ve fanteziyi içeren en çok satan İngiliz romancılardan biri. Popüler çalışmalarından biri, 2002 yılında Romantik Romancılar Derneği'nden Yılın Romantik Romanını alan 'Diğer Boleyn Kızı'dır. Ses Dosyası dergisi tarafından 'Britanya'nın tarihi kurgu kraliçesi'olarak ünlendi. Onun Wideacre üçlemesi Wideacre, Favori çocuk ve Meridon içerir. Ayrıca Bread and Chocolate adlı kısa bir hikaye yazdı. Kurgu Dışı eserlerinden bazıları Baldwin ve Michael Jones ve Kuzenlerin Savaşı Kadınları.

8

Emma Healey

Emma Healey

Emma, ​​İngiltere vatandaşıdır ve ilk 'Roman kayıp'romanı için Costa Costa Ödülü'nü kazandı. Healey, Londra'nın başkenti Londra'da doğdu ve yüksek lisansını 2011'de Doğu Anglia Üniversitesi'nde sahtecilik kurgusu ile tamamladı. Ayrıca 'Elizabeth'in kayıp' romanı için 2015'te Baileys Kadın Kurgu Ödülü'nü ve 2015'te Betty Trask Ödülü'nü aldı.

9

Sophie Kinsella

Sophie Kinsella

Sophie bir İngiliz yazar. Orijinal adı Madeleine Sophie Wickham. Alışverişkoliğin serisi onun en çok satan dizisiydi. Eserleri o kadar popüler ki 30'dan fazla dile çevrilmiş. Shopaholic serisinin sonuncusu 'Yıldızlara Shopaholic' 21 Ekim 2014'te yayınlandı. Bağımsız romanları arasında Undomestic Tanrıça, Beni Hatırla?, Yirmili Kız, Numaranı Aldım, Düğün Gecesi, Audrey'i Bulmak.

10

Richard Flanagan

Richard Flanagan

Bu Avustralyalı romancı, kuşağının en iyi yazarı. Ürettiği her roman dünya çapında takdir görmekte ve övgü almaktadır. Ayrıca birçok ödül ve onur ödülü almıştır. Richard ayrıca birçok film yönetti ve yazdı. Flanagan ayrıca 2014 yılında Man Booker Ödülü'nü aldı. Eserleri Nehir Rehberinin Ölümü, Tek Elle Alkış Sesleri ve Bilinmeyen Terörist'ten oluşuyor. Kurmaca dışı eserleri arasında dünyanın geri kalanı İzliyor ve Parish Fed. Filmin Yönetmenliği ve Senaristi The One Hand Clapping adlı filmin yazarı ve Avustralya filminin ortak yazarıydı.