8 Çocuk Birden Doğuran Annenin Çocuklarının Şimdiki Hali!

Tarih : 04 Şubat 2020, Salı 15:51 Son Güncelleme : 04 Şubat 2020, Salı 15:51
8 Çocuk Birden Doğuran Annenin Çocuklarının Şimdiki Hali!

Eski bir yetişkin filmi oyuncusu ve striptizci olan Nadya Suleman, 2009 yılında nadir bir olay yaşayarak 8 çocuğu tek yumurta olarak doğurdu.Suleman, çocuklarının yaş gününden bir fotoğraf paylaştı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

"Güzel meleklerime mutlu yıllar" notuyla çocuklarının doğum gününden fotoğraf paylaşan Nadya Suleman, dünyanın gördüğü ender mucizelerden birine sahip.

2009 yılında anne olmaya karar verdiğinde sadece 'anne' olacağı düşünülmüştü. Ancak aldığı radikal onu bir anda tüm dünyanın tanımasına sebep oldu.

Suni döllenme ile hamile kalan Nadya, kendisine çok sayıda sperm enjekte ettirdi. Doktorlar işlemin ardından Nadya'nın rahmindeki tüm spermlerin tutunduğunu söyleyince hepsinin kalmasını istedi.

Dünyanın gördüğü en ilginç hamilelerden biri olan Nadya'nın hamilelik süreci de dünyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

Nadya, doğumdan sonra çocuklarını bir süre basına gösterdi ancak ardından daha sakin bir hayat yaşamaya karar verdi.

Devlet yardımları ve krediler sayesinde yaşamını idame ettirebildiğini söyleyen Nadya, yalnız bir anne olmanın çok zor olduğunu söylüyor.

Tabii yalnız bir anne olup da 8 çocuk birden doğuran başka anne olmadığı için durumu kendi içinde büyütüyor (!) da olabilir.

Instagram'da yaptığı kutlamada, "Siz mucizelerim, meleklerimsiniz ve sizi sonsuza kadar tüm kalbimle seveceğim. 11. doğum günün kutlu olsun Noah, Maliyah, Nariyah, Yeşaya, Yeremya, Jonah, Josiah ve Makai" diye yazan Nadya'ya çok sayıda tebrik geldi.