Acun Ilıcalı'nın Yeni Platformu!

Tarih : 12 Ekim 2020, Pazartesi 10:41 Son Güncelleme : 12 Ekim 2020, Pazartesi 10:41
Acun Ilıcalı'nın Yeni Platformu!

Acun Ilıcalı'nın kurduğu içerik platformu Exxen'de yayınlanacak diziler ve programlar belli olduğu iddia edildi. Ilıcalı'nın geçtiğimiz haftalarda duyurduğu yeni dijital platformu Exxen’in 1 Ocak'ta yayın hayatına başlayacağı öğrenildi. Ilıcalı'nın platformunda yer alacak içerikler de şekillenmeye başladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz haftalarda duyurduğu yeni dijital platformu Exxen’in 1 Ocak'ta yayın hayatına başlayacağı öğrenildi. Ilıcalı'nın platformunda yer alacak içerikler de şekillenmeye başladı.Exxen platformunda dizi, reality show, yarışma, belgesel, çocuk projeleri gibi içerikler olacak. Bunların bazıları netlik kazandı.


İbrahim Büyükak, Acun Ilıcalı’nın kuracağı ‘Exxen’ isimli dijital platformda yayınlanacak bir dizi projesi yazdığını açıkladı.

37 yaşındaki oyuncu, “Aralık ayı gibi sete gireceğiz ve ocak sonu gibi de yayınlanmaya başlayacak. Sekiz ya da 10 bölümlük bir proje olacak" dedi.

Sevilen oyuncu Büyükak dizisinin konuyla ilgili olarak "Bursa’daki hayatımla ve ailemle ilgili, komedi-dram türünde bir iş" diye konuştu.
Peki Exxen'de başka hangi programlar ve diziler olacak?

Webrazzi'den Gözde Ulukan'ın haberine göre; Aleyna Tilki ve Cemal Can'ın başrollerinde olacağı bir müzikal proje olacak.

Proje tasarımı Ali Atay'a ait Onur Ünlü yönetmenliğinde ve başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden ile Ertan Saban'ın olacağı Şeref Bey adlı dizi seyirciyle buluşacak.

Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar'ın yer aldığı 8 bölümlük Vahşi Şeyler adlı dizi de platformda yer alacak.

Ayla, Müslüm ve Naim'in yaratıcısı Mustafa Uslu'dan başrolünde Özgü Namal'ın yer aldığı Hükümsüz ve üç zengin ev kadınını anlatan Zehirli Çiçekler adlı dizilerde yer alacak.

Dünyada ses getiren Next Top Model yarışması Burcu Esmersoy sunumuyla gerçekleşecek. Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak ise birlikte bir programa imza atacak.
Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir proje ile Tolga Çevik'in Arkadaşım Hoşgeldin ve Gökhan Çınar'ın Katarsis programları da Exxen'de olacak.

Uzun süredir konuşulan Enis Arıkan'ın talk show'u ile Ceza ve Sagopa Kajmer'in jüride olacağı Rapstar yarışması da Exxen'in merakla beklenen yapımları arasında.
Bunların yanı sıra fenomenler Semiraminta, Miço, Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı gibi isimler de Exxen'de özel şovlar hazırlayacaklar.