Ahsen Eroğlu'nun Yeni Projesi!

Tarih : 03 Temmuz 2020, Cuma 08:16 Son Güncelleme : 03 Temmuz 2020, Cuma 08:16
Ahsen Eroğlu'nun Yeni Projesi!

Muhteşem Yüzyıl'da oyunculuğa başlayan Ahsen Eroğlu'nun yeni dizisi beli oldu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Kızlarım İçin, Anne, İstanbullu Gelin ve Kuzgun isimli yapımlarda popülerliğini artıran Ahsen Eroğlu, yeni sezonda da hayranları ile buluşmaya devam edecek. Star TV’nin iddialı dizisi Call My Agent’in Türk uyarlamasında başrollerden birisi de genç oyuncu oldu.

Geçtiğimiz sezon Kuzgun dizisindeki performansı ile beğenilen Ahsen Eroğlu, sosyal medyada da aktif şekilde yaptığı paylaşımlarla hayranları ile etkileşimde kalmaya devam ediyor. Oyuncunun yeni diziye başlaması da takipçileri arasında büyük heyecan yarattı.

İşte diziden detaylar:

Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ isimli dizinin Türkiye uyarlaması çok yakında Star TV’de başlıyor. ‘Ay Yapım’ imzalı dizinin Türkiye uyarlamasının tüm hazırlıkları tamamlandı. Dizi ekibi sete çıkmadan önce son okuma provası için bir araya geldi.

Dünyada ‘Call My Agent’ ismiyle yayınlanmaya başladığı günden bu yana büyük ilgi gören ve rekorlar kıran ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan dizinin Türkiye uyarlaması çok yakında Star TV’de başlıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Star TV’de ekrana gelecek dizinin kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli oyuncular yer alırken diziye her bölüm ünlü isimler de kendi kimlikleriyle konuk olacak.

Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği merakla beklenen dizi önümüzdeki günlerde sete çıkıyor. Çekimler öncesi tüm ekip okuma provası için bir araya geldi. Bol kahkahalı geçen provada oyuncuların uyumu dikkat çekti.