Ahsen Unakıtan'ın "Tartaklandım"!

Tarih : 30 Kasım 2019, Cumartesi 12:53 Son Güncelleme : 30 Kasım 2019, Cumartesi 12:53
Ahsen Unakıtan'ın "Tartaklandım"!

Unakıtan Ailesi'ne ait villada dün gerçekleştirilen yıkımda tartaklandığını öne süren Ahsen Unakıtan'a yanıt geldi. Üsküdar Belediyesi'nden bir yetkili "İşlem zaten polis nezaretinde yapıldığı için emniyet güçlerimiz tüm sürece şahittir" diyerek Ahsen Unakıtan'ın iddialarını yalanladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ahsen Unakıtan: Kafama taş düştü , ben rapor almaya gidiyorum diyince de Üsküdar Belediyesi çalışanları beni omuzlarımdan tutarak tartakladıar. Bir kadına el değğmez diyince daha çok vurdular.

BELEDİYEDEN YANIT GELDİ

"EMNİYET GÜÇLERİMİZ ŞAHİTTİR"

Belediye bünyesinde çalışan bir yetkili Ahsen Unakıtan'ın iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtti. Yıkımla ilgili tüm tebligatların yapıldığını belirten yetkili "Tartaklama iddiaları kesinlikle yalan. Bu şekilde en ufak bir olay dahi yaşanmamıştır. İşlem zaten polis nezaretinde yapıldığı için emniyet güçlerimiz tüm sürece şahittir" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN TÜRKMEN DE YALANLADI

Konuyla ilgili Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de Haberler.com'a yaptığı açıklamada "Çatı tadilatı adı altında son bir ayda kaçak kat çıktı Ahsen Hanım. Kendisini davet edip kaçağa göz yummayacağımızı belirttim ve çatı katı yıkıldı" dedi.