Aslı Bekiroğlu Açıklama Yaptı!

Tarih : 12 Şubat 2020, Çarşamba 12:15 Son Güncelleme : 12 Şubat 2020, Çarşamba 12:15
Aslı Bekiroğlu Açıklama Yaptı!

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, iCloud hesabının 'hack'lenmesinin ve özel fotoğraflarının internete sızdırılmasının ardından, yaşadığı süreçle ilgili açıklama yaptı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Siber zorbalığa maruz bırakılan oyuncu Aslı Bekiroğlu, iCloud hesabının hacklenmesinin ve fotoğraflarının internete sızdırılmasıyla ilgili "Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum" şeklinde açıklama yaptı.

Aslı Bekiroğlu, katıldığı bir lansmanda konuya ilişkin açıklama yaptı. Bekiroğlu şunları söyledi:

"Zor bir dönem geçirdim ama bu dönemden sonra artık hayata farklı bir yerden bakıyorum. Çünkü çok destek aldım. Tanımadığım onlarca kadından, erkekten, meslektaşlarımdan, basın mensuplarından, köşe yazarlarından çok büyük destek aldım. Bu bana gerçekten çok iyi geldi. Bu dünyadaki iyiliğe yeniden inanmamı sağladı.Sosyal medyada insanlar sizleri tanımadan eleştiriyorlar, aşağılıyorlar, yargılıyorlar ama bu insanların dışında bir de bunun bir suç olduğunu görüp bana destek olan, kişiye ne kadar zarar verebileceğini bilen insanlar da var. Destek olan herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten herkesin bir noktada iyi kalpliliğe ve nezakete ihtiyacı olabilir. Bundan sonra bunun kimsenin başına gelmemesi için ne yapabiliriz, birbirimize nasıl destek oluruz, nasıl beraber oluruz bunları konuşmamız lazım. Ben burada başkalarının başına gelmesin diye umut olarak duruyorum."