Aycan Yanaç Survivor'ın Perde Arkasını Anlattı!

Tarih : 04 Mart 2021, Perşembe 10:36 Son Güncelleme : 04 Mart 2021, Perşembe 10:36
Aycan Yanaç Survivor'ın Perde Arkasını Anlattı!

Survivor'ın eski yarışmacılarından Aycan Yanaç, perde arkasında yaşananları ve nasıl kişisel bakım yaptıklarını anlattı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
"Survivor'da kadınlar regl olduklarında nasıl yarışıyordu?"

Biz regl olamıyorduk. Yemek yiyemiyorduk. Vitamin, enerji alamadığımız için regl olamıyorduk. Olmuyordu, bir süreden sonra zaten ayaklarımız su topluyordu. Ayak bileklerimiz şişiyordu. Bilmiyorum fark ettiniz mi biz kadınlar şişmeye başlıyorduk. Sonlara doğru ödülleri kazandık. O zaman kendimize geliyorduk. Başlarda çok kötüydü hiç regl olmuyorduk.


"Survivorda şampuan var mı?"

Hayır, şampuanımız tabii ki de yoktu. Ben saçlarımı genellikle oyundan sonra hep nehirde ıslatıp çatalla saçımı açıyordum. Tarak yerine kullanıyordum. Öyle kabardığı için güneş de vurunca ışıl ışıl gözüküyordu. Ama gerçekten küçük bir sabunumuz bile yoktu.

"İç çamaşırı giyebiliyor muydunuz?"

Tabii ki de üstümüzde kıyafet tek bir tane vardı. Ara sıra değiştiriyorduk. Ceketimiz, uzun eşofmanımız vardı. İki üç tane de iç çamaşırına çantamızda izin veriyorlardı.

"Survivor'da ağız kokuyor muydu?"

Normal ama sabah kalktığınızda bir şey yemezsiniz mideniz boş olduğunda kokuyorsa orada da oluyordu tabii. Bir süre sonra ona dikkat etmiyordun zaten. Alışkanlık haline geliyordu. Ağzını bırak üstün leş kokuyordu.

"Adada namaz kılan var mıydı?"

Tam namaz kılan var mıydı bilmiyorum ama Kadir Gecesi'nde Cemal Can oruç tutmuştu. O gün de namaz kıldı.

"Tüylerinizi nasıl alıyordunuz?"

Genellikle bütün kadınlar Survivor’a gitmeden lazer oluyorlar. Kimsenin ağdaya ya da jilete ihtiyacı olmuyordu. Öyle bir problem yaşamıyorduk.