Baba Parası Seyircisiyle Buluştu!

Tarih : 03 Şubat 2020, Pazartesi 15:34 Son Güncelleme : 03 Şubat 2020, Pazartesi 15:34
Baba Parası Seyircisiyle Buluştu!

Türkiye'de 17 ilde, Avrupa'nın beş şehrinde ve KKTC'de galalarla seyircisiyle mutlu anlar yaşayan ‘Baba Parası’ oyuncuları Levent Özdilekpark AVM’deydi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

İNDİRİM TALEBİNE YANIT OYUNCULARDAN HEMEN GELDİ!

Filmin başrol oyuncuları Murat Cemcir ile Ahmet Kural, aynı gün Yağmur Tanrısevsin’in Çocuk Sanat Festivali’ndeki seramik atölyesine sürpriz bir ziyarette bulundular. Oyuncular, geliri Tohum Otizm Vakfı'na bağışlanacak bu etkinlikte rol arkadaşları Yağmur Tanrısevsin'i yalnız bırakmadı.

‘Baba Parası’nın bir aylık vizyon serüvenini anlatan oyuncular, ‘bilet fiyatında indirim’ müjdesini verdiler. Murat Cemcir, gişede tatlı bir rekabet yaşadıkları ‘Rafadan Tayfa 2’ adlı animasyon filminin çocukların, ‘Baba Parası’ filminin ise büyüklerin sevgilisi olduğunu söyleyerek, bilet fiyatlarını öğrencilerden gelen istek üzerine 12 liraya çektiklerini duyurdu.Bir ayda 2 milyon kişi tarafından izlenen ‘Baba Parası’ filminin gişe serüveni, öğrencilerin yoğun istekleri üzerine, indirimli fiyatıyla devam edecek.Yapımcılığını TR 40 33 Productions, senaristliğini ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in yaptığı aksiyon ile komediyi buluşturan ‘Baba Parası’, Şubat ayında da vizyondaki yerini korumaya devam ediyor.

'Baba Parası' tatilde sevindirdi - Sayfa:1