Babil'den Yeni Tanıtım Geldi!

Tarih : 16 Eylül 2020, Çarşamba 15:40 Son Güncelleme : 16 Eylül 2020, Çarşamba 15:40
Babil'den Yeni Tanıtım Geldi!

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Halit Ergenç’in İrfan karakteriyle izleyiciyle buluştuğu Star dizisi Babil'den yeni tanıtım geldi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Halit Ergenç’in İrfan karakteriyle izleyiciyle buluştuğu, başrollerinde Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Onur Saylak’ın yer aldığı STAR TV’de yayınlanan Babil dizisinin 12. bölümünden yeni tanıtım geldi.


Eda’nın bazı söz ve hareketlerinden şüphelenen İlay, Egemen’e Deniz’le ilgili şok edici bir soru soruyor: senin oğlun olabilir mi? Egemen için uzak bir ihtimal olsa da İlay’ın aklında soruyu cevaplamak için bir yol var.

“Sen hala Süleyman’ı bitirmek istiyor musun?”

Diğer yandan İrfan, Süleyman sorununun nihai çözümü için Ayşe’ye gidiyor. İrfan’ın Süleyman’la ilgili ulaştığı yeni ipuçları yepyeni bir plan kurmasını sağlıyor. Ayşe’nin buna ne cevap vereceği ise merakla bekleniyor
Babil yeni bölümüyle Cuma günü Star'da ekrana gelecek.