Başakşehir Belediyesinin Radyosundan Radyocuya Şok Saygısızlık!

Tarih : 24 Ağustos 2020, Pazartesi 13:17 Son Güncelleme : 24 Ağustos 2020, Pazartesi 13:17
Başakşehir Belediyesinin Radyosundan Radyocuya Şok Saygısızlık!

Başakşehir Belediyesi'nin radyosundan ünlü radyocuya Büyük Saygısızlık. Başakşehir Belediyesi Radyosu Yöneticisi ve basın danışmanı Fazıl Ergüt hakkında şok suçlama...

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Başakşehir Belediyesinin Radyosuna Konuk olan radyocu Cemal Akkaya (Meçhul) yayın sonrası Fazıl Ergüt'ün kendisi hakkında söylediği sözlerle şok oldu. Torpille  buraya geldiğini iddia ettiği Cemal Akkaya'ya  "Zaten  ilçe başkanının tavsiyesi ile konuk aldım ben Radyocu Falan Tanımam" dediğini söyleyen Cemal Akkaya kendisine hakaret edildiğini ve yapılanın büyük bir saygısızlık olduğunu söyledi. "Radyocuları Kullanarak Başakşehir Belediyesinin Radyosunun Tanıtımı Yapıyorlar hem de  saygısızca muamele ediyorlar dedi. Başakşehir belediyesi basın danışmanı ve radyo yöneticisi Fazıl Ergüt daha önce Sultangazi belediyesinde Yerel Medya ile yaşadığı sıkıntılar yüzünden gündeme gelmişti.

Cemal Akkaya "20 yıldır Başakşehirde yaşayan biri olarak bu davranışı belediyemize yakıştıramadım konu hakkında beldiye başkanı Yasin Kartoğlu'na  yazmama ragmen geridönüşte alamadım. Büyük hayal kırıklığı yaşıyorum" dedi.