Ben Asla Kaybetmem!

Tarih : 15 Mayıs 2019, Çarşamba 12:50 Son Güncelleme : 15 Mayıs 2019, Çarşamba 12:50
Ben Asla Kaybetmem!

Şarkıcılık ile oyunculuğu bir arada götürmeyi başaran, halen TRT’deki “Kalk Gidelim” dizisinde Doktor Sinan’ı canlandıran Cem Belevi’den yeni şarkılar geldi. “Bundan Sonra” adlı maxi single’ını kısa süre önce çıkaran Belevi, iddialı konuşuyor: “Ben asla kaybetmem; ya kazanır ya öğrenirim!”

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

 Kısa süre önce “Bundan Sonra” adlı maxi single çalışmanızı piyasaya sürdünüz. Çıkış şarkınız öncekilerden farklı olarak slow. Yaz yaklaşırken duygusal bir şarkıyla çıkış yapmayı neden tercih ettiniz?

“Bundan Sonra” sadece üç ay önce yazdığım bir şarkı ve benim için heyecanı çok taze. Bazı bestelerime o kadar çok bağlanıyorum ki, bitince onu hemen paylaşmak istiyorum. Hiç mevsim, zaman göz etmeden... “Bundan Sonra” öyle bir şarkı oldu benim için ve hemen çıkardım.

 Sizce müzik yapmak mı, müzik piyasasındaki rekabet mi daha yorucu?

 Kesinlikle müzik piyasası ve acımasızlığı yorucu. Maalesef enerjimizin ve zamanımızın büyük kısmını da o taraf alıyor. İstemeseniz de bir yarışın ortasına atıyorlar sizi. Hem de derdi müzik olmayan onlarcasıyla beraber. Mecburen beraber iş yapıyor ve kıyaslanıyorsunuz. Ben takılmayıp önüme bakmaya ve müzik yapmaya konsantre olmaya çalışıyorum.