Ben Tavsiye Vermesem Daha İyi!

Tarih : 11 Haziran 2019, Salı 07:22 Son Güncelleme : 11 Haziran 2019, Salı 07:22
Ben Tavsiye Vermesem Daha İyi!

2 ay önce nikâh defterine imza atan Eser Yenenler ve Berfu Yıldız, önceki akşam Kilyos’ta eğlenceli bir kır düğünü yaptı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

2 yıldır ilişki yaşayan ve bebek beklediklerini öğrendikten kısa süre sonra nikâh masasına oturan Eser Yenenler ile Berfu Yıldız’ın düğünü ünlü isimleri bir araya getirdi. Kilyos’taki Milyon Beach’te düzenlenen renkli kır düğününe aralarında sanat, televizyon ve spor dünyasından tanınmış isimlerin bulunduğu yaklaşık 300 kişi katıldı.Genç çift bir kez de konukların huzurunda evliliğe “evet” dedi. Düğünde çiftin şahitliğini Yenenler’in yakın dostları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı. 4 aylık hamile olan Berfu Yıldız düğünde Akay Gelinlik’ten iki ayrı gelinlik giydi, Eser Yenenler’in tercihi ise Musa Çakmak imzalı mavi renkli smokin oldu.

Ben tavsiye vermesem daha iyi

Acun Ilıcalı da bu özel günde Eser Yenenler’i yalnız bırakmadı. “Eser bizim kardeşimiz, arkadaşımız. Onun için çok mutluyuz” diyen ünlü televizyoncu, “Kendisine evliliğe dair bir tavsiyeniz var mı?” sorusuna esprili bir yanıt verdi: “Ben tavsiye vermesem daha iyi olur herhalde. Pek iyi olduğum bir konu değil.”