Bensu Soral'ın Eşi Hakan Baş'ın Panik Anları!

Tarih : 11 Ekim 2021, Pazartesi 08:57 Son Güncelleme : 11 Ekim 2021, Pazartesi 08:57
Bensu Soral'ın Eşi Hakan Baş'ın Panik Anları!

Bensu Soral ile evli olan Hakan Baş'ın, Edis'in asistanı Simge İnce ile kameralara yakalanması olay oldu. Kameralardan kaçamayan ikili açıklama yapmak zorunda kalınca, Hakan Baş'ın ilginç savunması dikkat çekti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Oyuncu eşi Bensu Soral'dan boşanacağı konuşulan Hakan Baş, Edis'in asistanıyla yakalanınca paniğe kapıldı. Baş'ın savunması şaşırttı.

2018 yılında görkemli bir düğünle hayatlarını birleştiren oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş'ın evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşuluyordu.

Önce Hakan Baş'ın Mira Ceren ile gece kulübünde samimi bir şekilde eğlendiği haberler gündeme gelmişti.

Sonrasında Bensu Soral'ın eski rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir binanın çatısında çekilen fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Soral, 'ihanet' iddialarıyla ilgili sorular üzerine, "Her şeye hakimsiniz. Ekstra hiç bir şey yok. Gerçekten üçüncü şahıslarla hiçbir alakası yok" demişti.

"Zor bir dönemden geçiyoruz" diyen Soral "Onun dışında bir şey yok. Hakan ile küsmedik, ayrı değiliz" ifadelerini kullanmıştı.

Çok geçmeden Bensu Soral ve Hakan Baş ortak bir açıklama yayınlayarak, "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadelerini kullanmıştı.

'Söylemezsem Olmaz'a konuşan Baş, "Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru." demişti.

Baş "Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz" açıklamasını yapmıştı.

İş insanı Hakan Baş, önceki gece şarkıcı Edis'in de aralarında olduğu bir arkadaş grubuyla Nişantaşı'nda bir partiye katıldı.

İlerleyen dakikalarda Hakan Baş, Edis'in asistanlığını yaptığı öğrenilen Simge İnce ile aracının içerisinde görüntülendi. 

Daha sonra trafikte bir kez daha kameralara yansıyan Baş'ın görüntü vermemek için saklanması dikkat çekti.

Görüntü vermekten kaçamayan ikili, araç içerisinden inerek açıklama yaptı.

Eşi Bensu Soral ile evlerini ayıran ve boşanacakları konuşulan Hakan Baş "Arkadaşlar yanlış olmasın. Hanımefendi ile aramızda öyle düşündüğünüz gibi bir durum yok. Arkadaşlarımızla bir etkinliğe katıldık" dedi.