Berat Albayrak'tan Bir Kitap Geliyor!

Tarih : 12 Ekim 2021, Salı 10:37 Son Güncelleme : 12 Ekim 2021, Salı 10:37
Berat Albayrak'tan Bir Kitap Geliyor!

Erdoğan ailesinin damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın hazırladığı kitabın son editöryal kontrollerinin yapıldığı belirtildi...

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden bu sıralar ardı ardına kitapların yazılması dikkat çekiyor. Sıradaki ismin ise Erdoğan ailesinin damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak olduğu öğrenildi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yazdığı “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” isimli kitap, 6 Eylül'de piyasaya çıkmıştı. 

İlk basımı Albayrak ailesine ait olan Turkuvaz Kitap tarafından Türkçe olarak yapılan eserde, “Dünya ne tek kutuplu ne de iki kutupludur, ne hâkim bir kültürün ne de birkaç imtiyaz sahibi aktörün kültürel hegemonyası altındadır. Çok kutuplu, çok merkezli, çok kültürlü, daha kapsayıcı ve adil bir dünya inşa etmek mümkündür” mesajı veriliyordu. 

Kitap kamuoyunda çokça tartışmaya da yol açmıştı. 

Erdoğan’ın ardından ise eşi Emine Erdoğan’ın, Afrika'ya gerçekleştirdiği seyahatlerdeki izlenim ve hatıralarını kaleme aldığı "Afrika Seyahatlerim" adlı ilk kitabı, Ekim ayı başında piyasaya sunulmuştu. 

Yine Turkuaz Yayınları tarafından çıkarılan kitap, İngilizce, Fransızca, Arapça ve Svahili dillerinde yayımlanmıştı. 

Odatv’nin edindiği bilgilere göre şimdi ise Erdoğan ailesinden bir kitap daha geliyor. Erdoğan ailesinin damadı eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın hazırladığı kitabın son editöryal kontrollerinin yapıldığı belirtildi. 

Kitabın adı henüz belli olmasa da içeriğinin “ben haklıydım” mesajını verdiği aktarıldı.