Beyaz Tv Rasim Ozan Kütahyalı'yla yolları ayırdı

Tarih : 21 Kasım 2017, Salı 00:04 Son Güncelleme : 21 Kasım 2017, Salı 00:04
Beyaz Tv Rasim Ozan Kütahyalı'yla yolları ayırdı

Beyaz Tv yönetimi Beyaz Futbol' programında Boşnaklara yönelik tepki çeken sözler söyleyen Rasim Ozan Kütahyalı'yla yollarını ayırdı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Programın moderatörü Ertem Şener program açılışında Rasim Ozan Kütahyalı'nın ayrılığını 'Bu akşam kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda, bugünden itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarımızı ayırdık.' sözleriyle duyurdu.


Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı önceki gün Beyaz Tv'de ekrana gelen Beyaz Futbol programında Boşnak vatandaşlara yönelik bazı sözler söylemiş ve bu sözleri büyük tepki çekmişti.


ERTEM ŞENER İZLEYİCİLERE DUYURDU

Rasim Ozan Kütahyalı'nın tepki çeken sözleri sonrası kanal yönetimi kararını verdi ve Kütahyalı'yla yolların ayrılmasına karar verdi. Kanal yönetiminin kararı Derin Futbol programında moderatör Ertem Şener tarafından izleyicilere duyuruldu.


RASİM OZAN ARTIK BİZİMLE OLMAYACAK

İşte o açıklama;

Bu akşam kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda, bugünden itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarımızı ayırdık. Tüm coğrafya ve tüm dünyadaki tüm Boşnak kardeşlerimizden özür diliyoruz. Rasim Ozan Kütahyalı artık bizimle olmayacak.


ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Kanal yönetiminin aldığı karar sonrası Kütahyalı, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında artık yer almayacak. Kütahyalı, konuya ilişkin sosyal paylaşım sitesi olan Twitter'dan bir açıklama yaparak özür diledi.