Bir Ayda Selülitten Kurtulmak İçin Basit Teknikler

Tarih :13 Ağustos 2017, Pazar 21:36 Son Güncelleme :13 Ağustos 2017, Pazar 21:36 Kaynak :Medya Alemi Editör :Medya Alemi

Bu özel teknikler ile ay sonuna kadar elde ettiğiniz sonuçlar ciddi etkileyici olabilir. Peki neden bugün başlamayasın ?

1

Ontrast duş ve masaj

Ontrast duş ve masaj

Duş aldığınızda sorunlu bölgelere masaj yapmak için zımpara banyosu eldivenleri kullanın. Ayaklarınızdan başlayın ve yuvarlak bir hareketle kalçalara ve kalçalara doğru yukarıya doğru hareket edin.

2

Metabolizma hızlandırıcı içecekler

Metabolizma hızlandırıcı içecekler

Beslenme uzmanları zencefili kilo vermenize yardımcı olan en iyi gıda ürünlerinden biri olarak düşünürler. Vücudun aşırı sıvısını kaldırarak şişmeyi azaltır. Limonlar da listesinde. Toksinleri gidermeye yardımcı olurlar ve sindirimi düzenlerler. Selülit ve kilo vermek için...

3

Sağlıklı beslenme ve su alımı

Sağlıklı beslenme ve su alımı

Daha fazla protein, fiber, karmaşık karbonhidratlar ve çoklu doymamış yağ asitleri açısından zengin diğer ürünler. Yukarıdaki resimdeki çanak, tavuk, mantar ve brokoli'yi birleştiren mükemmel bir örnektir: çok sayıda protein, elyaf ve vitaminler, ancak 100 g başına sadece 300 kaloridir.

4

Zeytinyağı ve balık yağı

Zeytinyağı ve balık yağı

Zeytinyağı ve balık yağı doymamış yağ asitleri bakımından zengindir ve vücudunuz lipid metabolizmasını düzenlerken cildi nemlendirir ve sertliğini arttırır. Her sabah 1 çay kaşığı sızma zeytinyağı içebilirsiniz. Balık yağı gelince, yılda birkaç aylık bir uygulama cildiniz için harikalar yaratacaktır.

5

Egzersiz planı

Egzersiz planı

Selülite karşı savaşmanın en etkili yolu sağlıklı bir diyetle fiziksel egzersizleri birleştirmektir. Bir ABL programı ile başlayın (herhangi bir spor salonunda mevcuttur). Karnınızı, kalçalarınızı ve bacaklarınızı (ABL) hedefleyen kardiyovasküler ve mukavemet egzersizleri içerir. Ev egzersizini de deneyebilirsiniz.

6

Organik vücut ovma

Organik vücut ovma

Doğal pulsifikasyon ovuşmaları kan dolaşımını artırabilir, cildinizi pürüzsüz ve sağlıklı bırakır. Simply Stacie'nin en iyi tariflerinden birini inceleyin : 1 fincan deniz tuzu + 1/4 fincan zeytinyağı.

7

Deniz tuzu banyoları

Deniz tuzu banyoları

Sıcak bir banyo (yaklaşık 110 ° F) çizin ve 200-500 g deniz tuzu ilave edin. Selülit karşıtı etkiyi arttırmak isterseniz daha fazla tuz kullanın. Alt bedeninizi kalçalarından aşağıya bırakın. Prosedürden hemen sonra durulama yapabilir veya tuzu 30 dakika daha terk edebilirsiniz. Hafif basıncı ısıtan masaj ile bitirin.