Burak Akkul'un Sağlık Durumu Nasıl?

Tarih : 21 Mart 2020, Cumartesi 08:27 Son Güncelleme : 21 Mart 2020, Cumartesi 08:27
Burak Akkul'un Sağlık Durumu Nasıl?

Coronavirüs teşhisi konulan Burak Akkul'un sağlık durumu hakkında kayınbiladeri bilgi verdi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ulusal bir kanalda eşi Seda Akkul ile Çok Gezenti isimli gezi programında sunuculuk yapan Burak Akkul, geçtiğimiz hafta rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Belirtiler sonrası corona virüsü testi yapılan Akkul'un sonuçları pozitif çıktı.

EŞİNİN ABİSİ AÇIKLAMA YAPTI

Burak Akkul’un sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından tedavisine yoğun bakımda devam edilmeye başlandı. Seda Akkul’un abisi Hüseyin Arslan ise sosyal medya hesabından çiftin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

“BU KADAR SEVENİ OLDUĞUNU GÖRMEK BİZİ MUTLU ETTİ”

Hüseyin Arslan sosyal medya hesabından yaptığı yeni açıklamada ise son durumunu anlattı, “Dün yazdığım mesaja istinaden; Burak Akkul’un da Seda’nın da bu kadar seveni olduğunu görmek, bu kadar iyi dilek ileten, ilgili, duyarlı sevenlerini okumak, bizi çok mutlu etti.
Hepiniz tek tek sağ olun. Burak bunları okuduğunda, eminim bu kadar sevginin bu kadar değerin karşılık bulması için daha çok çabalamak zorunda hissedecek. Size bir borç olarak; elimden geldikçe ve onlar iyi oluncaya dek, güncel durumu yazacağım. Bugün Burak’ın yoğun bakımda tedavisini yöneten doktoruyla görüştüm” dedi.