Buray Son Albümüyle Hayal Kırıklığı Yarattı!

Tarih : 25 Mart 2021, Perşembe 11:40 Son Güncelleme : 25 Mart 2021, Perşembe 11:40
Buray Son Albümüyle Hayal Kırıklığı Yarattı!

Sony Music'ten ayrıldıktan sonra kendi plak şirketi Gomma etiketi ile çıkardığı ilk albümü 'Başka Hikayeler'i geçtiğimiz haftalarda piyasaya süren Buray, hayal kırıklığına uğradı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sony Music’ten ayrıldıktan sonra kendi plak şirketi Gomma etiketi ile çıkardığı ilk albümü ‘Başka Hikayeler’i geçtiğimiz haftalarda piyasaya süren Buray, hayal kırıklığına uğradı.Albümün çıkış şarkısı ‘Yüreksiz Tilki’den beklediği geri dönüşü alamayan Buray, önceki albümlerindeki performansından çok çok uzakta…


Daha önce romantik şarkıları ile tanınan Buray, kendi tarzı dışına çıkıp Tarkan benzeri fotoğraflar vermeye başladı. Buray alışkın olduğumuz haliyle değil, zorlama bir imajla karşımıza çıktı.

Buray’ın yanlış imaj çalışması ve müzik içerikleriyle kendi tarzından uzaklaşması sonucu romantizm dolu şarkılarının yerini birbirinden zıt esintiler taşıyan bir albüm aldı. Öte yandan Buray son albümü ile bugüne kadarki en sessiz çıkışını yaptı. Ünlü şarkıcı, albümünü duyuramamakla birlikte içerik olarak kendisiyle özdeş olmayan 10 şarkılık bir uzunçaları bir anda dinleyicinin beğesine sundu.

Buray’ın yanlış hamleleri kariyerini daha fazla olumsuz etkilemeden kendisine güçlü bir iletişim danışmanı ile çalışmasını öneriyoruz. Buray eğer eski günlerine dönmek istiyorsa, iletişim danışmanı Özgür Aras’ın kapısını çalmasını tavsiye ederiz.