Burcu Biricik'ten Koronavirüs Yorumu!

Tarih : 24 Haziran 2020, Çarşamba 13:24 Son Güncelleme : 24 Haziran 2020, Çarşamba 13:24
Burcu Biricik'ten Koronavirüs Yorumu!

Kuzgun dizisinde rol alan Burcu Biricik, pandemi süreci hakkında yorumda bulundu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Eşi Emre Yetkin ile birlikte sokağa çıkmaya başlayan Burcu Biricik, kameralara açıklamada bulundu. Bu süreçte dinlenmeye ve düşünmeye vaktinin olduğunu anlatan oyuncu, kendisi adına psikolojisini iyi tutmanın önemli olduğunu anlattı.

Burcu Biricik, “İnşallah bu şekilde atlatırız. Kayıplarımız için üzgünüz, inşallah daha fazla olmaz. Diyebilecek çok fazla bir şey yok” dedi. Evde hamur işlerini eşiyle birlikte çok yaptıklarını anlatan oyuncu, kilo almadığı görülünce şaşırttı.

2 hafta film çekimlerinde bulunduğunu belirten Burcu Biricik, sette hareketli günler yaşadığını anlattı. Tunç Şahin ile çektikleri filmin tüm sağlık önlemleri alınarak yapıldığını anlatan oyuncu, içine sinen bir iş olduğunu belirtti.

2,5 ay süren karantina sürecinde setlerin durması gerektiğini düşünenlerden birisi olduğunu anlatan Burcu Biricik, “Ne yaşayacağımız bilmiyorduk. Ara vermeyen setlere anlam dahi verememiştim. Çünkü çok insanı bir durum, çok sağlıksal ve birinci dikkat edilmesi gereken bir durum. Ben de açıkçası durdurulmayan setlere tepkiliydim. Ama şimdi üzerinden bir zaman geçti, nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyoruz, bilinçlendik” diye konuştu.

2 hafta süren film çekimleri için ekibin çok iyi hazırlandığını, tüm sağlık önlemlerinin alındığını anlatan Burcu Biricik, hiçbir sorun yaşamadan sette çekimleri tamamlayabildiğini anlattı.

Burcu Biricik, kimi sanatçının pandemi döneminde madde sıkıntılar içine girdiğini, kendilerinin böyle bir şey yaşamadığını ama bunu ciddi yaşayan birçok insan olduğunu hatırlattı.

Asıl sıkıntının küçük esnaflar olduğunu hatırlatan oyuncu, çalışmaya başlayacağı için tatil düşünmediğini sözlerine ekledi.