Burcu Kara Ve Pınar Altuğ’dan Otizm'e Destek!

Tarih : 06 Kasım 2019, Çarşamba 11:42 Son Güncelleme : 06 Kasım 2019, Çarşamba 11:42
Burcu Kara Ve Pınar Altuğ’dan Otizm'e Destek!

İki ünlü oyuncu Burcu Kara ve Pınar Altuğ, takdir toplayan bir harekette bulundu. Sosyal sorumluluk konusunda duyarlı olan iki ünlü isim, Tohum Otizm Vakfı’nın otizm konusundaki çabalarına destek oldu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Vakfın bugün gerçekleştirdiği etkinliğe katılan Kara ve Altuğ, instagram hesaplarından da farkındalık yaratma adına paylaşımda bulundu.

Burcu Kara, “Otizmin farkındayız onların yanındayız” sloganı ile yapılan çalışmalar hakkında hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Şahane bir etkinlikteyim bugün. Derinden merak ettiğim,takip ettiğim ve çok özel bulduğum bir konu “Otizm”.Dünyada her yirmi dakikada bir çocuğa Otizm teşhisi konuyor.Bize de fark edip, fark ettirmek ve çocuklarımızı hayata,hayatı da çocuklarımıza kazandırmak düşüyor.”Pınar Altuğ da aynı sloganla hesabından yaptığı paylaşımda vakfa destek için bir araya geldiklerini belirtti.

Altuğ, “Bugün Tohum Otizm Vakfı’nın kuruluş amacı ve otistik çocuklarımız için Türkiye’de nasıl farkındalık ve destek yaratacağımızı konuşmak üzere toplandık” diyerek aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.