Çağatay Akman Hem Single'ını Hem Doğum Gününü Kutladı

Tarih : 07 Ağustos 2018, Salı 14:23 Son Güncelleme : 07 Ağustos 2018, Salı 14:23
Çağatay Akman Hem Single'ını Hem Doğum Gününü Kutladı

Genç şarkıcı Çağatay Akman, geçtiğimiz gün Karaköy'de bir mekanda doğum gününü kutladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Çağatay Akman, hem beşinci single’ı 'Çek Silahını Daya Göğsüme'yi hem de doğum gününü birlikte kutladı.

Karaköy Aramızda Restaurant’ta gerçekleşen kutlamanın ev sahipliğini Çağatay Akman'ın yapımcısı 2645 Records’un sahibi Abdullah Özdoğan üstlendi.

 21 yaşına giren genç şarkıcıyı çifte kutlama gecesinde Gizem Gülşen, Ata Benli, Çağla, Kurşun, Volkan Sönmez, 2014 Miss Turkey Güzeli Dila Pekdemir, Abdullah Polatçı, Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, Yönetmen Talip Karamahmutoğlu, Ülkü Ocakları Eski Başkanı Azmi Karamahmutoğlu, Marsan Holding CEO'su Muzaffer Erdal Kılıç ve İYİ Müzik’in sahibi Ahmet Demir yalnız bırakmadı.

Bu yıl seslendirdiği “Yüreğim Davacı” ile de büyük beğeni kazanan Çağatay Akman, 2645 Records  Abdullah Özdoğan prodüktörlüğünde ve müzik adamı Volkan Sönmez yönetiminde yeni hit şarkısı “Çek Silahını Daya Göğsüme” adlı şarkısını sevenlerinin beğenisine sundu.

Sözleri İlyas Ertürk’e, müziği İlyas Ertürk & Volkan Sönmez’e ait olan şarkının klibini  yönetmen Kemal Başbuğ çekti. Çağatay Akman bu videoda, önceki kliplerinin başarısını yakalayacağını düşündüğünü belirtti.