Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi Sabırsızlıkla Bekleniyor!

Tarih : 27 Mayıs 2020, Çarşamba 12:17 Son Güncelleme : 27 Mayıs 2020, Çarşamba 12:17
Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi Sabırsızlıkla Bekleniyor!

TRT1 ekranlarında çıkacak olan dizide Barbaros Hayrettin Paşa'nın hikayesinin anlatılacağı öne sürülüyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Çağatay Ulusoy ise Barbaros Hayreddin Paşa’nın ağabeyi Oruç Reis olarak ekranda yer alacak. Diziden Barbaros karakterini kimin canlandıracağının ise yakın zaman içinde belli olması bekleniyor. Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz’ın senaryosunu yazdığı dizinin sosyal medyada yankısı büyük oldu.

Çağatay Ulusoy’un hayranları ünlü oyuncuyu tarihi bir projede görmek için sabırsızlanıyor. Netflix’te yayınlanan Hakan Muhafız dizisinden sonra Çağatay Ulusoy’un yeni rolü daha da heyecanlı bulundu.

Özellikle dizinin deniz sahneleri ve savaş sahnelerinin nasıl olacağı merak ediliyor. Prodüksiyonun büyük bütçeli olması da dizinin çekimlerine büyük önem verileceğinin işareti.

2 veya 3 sezon sürmesi düşünülen Barbaros dizisine ilgi çok yüksek ve sosyal medyada birçok izleyici dizi hakkında yorumlar yapıyor. Ayrıca Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatını merak edenler ve internette bilgi arayanlar da çoğaldı.

Çağatay Ulusoy’un canlandıracağı Oruç Reis karakterinin hayatını öğrenmek isteyen dizi hayranları da internetteki bilgileri araştırıyor.

Özellikle Çağatay Ulusoy’un yabancı hayranları da büyük merak içinde olduklarını belirten yorumlar paylaşıyor.