Çağla Şikel’e Ölüm Tehdidinde Şoke Eden Detaylar!

Tarih : 06 Ocak 2021, Çarşamba 14:46 Son Güncelleme : 06 Ocak 2021, Çarşamba 14:46
Çağla Şikel’e Ölüm Tehdidinde Şoke Eden Detaylar!

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şikel’i ölümle tehdit eden kişinin, cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu öğrenildi. Davadan şoke eden detaylar ortaya çıktı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre Çağla Şikel’i ölümle tehdit eden kişinin, cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu öğrenildi.

R.S., “ Şikel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım onu uyarmaktı” dedi. İşte Çağla Şıkel'in ölümle tehdit edildiği olayın tüm detayları...

Çağla Şikel, 17 Ekim'de gönderilen e-posta ile ölümle tehdit edildi. Şıkel'e kimliği belirsiz bir kişi tarafından, harflerden oluşmuş uydurma bir e-mail adresiyle tehdit mesajı gönderildi.

"Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını öldüreceğim bu gece" yazılı mesaj üzerine korkuya kapılan ünlü manken, avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Mail atan kişinin IP numarasını ve e-mail görüntüsünü savcılığa sunan Şıkel, söz konusu kişinin tespit edilerek cezalandırılmasını talep etti.

Soruşturma kapsamında mesajı atan şahsın kimlik bilgileri tespit edildi. R.S. isimli sosyal medya kullanıcısının, mesajı attığı 17 Ekim'den bir gün önce hükümlü bulunduğu Balıkesir Cezaevi'nden izinli olarak çıktığı belirlendi.