Cinsel İçerikli Mesajlar Atan Hayranı Hadiseyi Korkuttu!

Tarih : 24 Nisan 2019, Çarşamba 10:18 Son Güncelleme : 24 Nisan 2019, Çarşamba 10:18
Cinsel İçerikli Mesajlar Atan Hayranı Hadiseyi Korkuttu!

Hadise, "Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor, gittiğim yerleri ve giydiğim kıyafetleri biliyor” dediği kişiden şikayetçi oldu. Ünlü şarkıcı, evine mektup da gönderen sapığın kendisini ürküttüğünü söyledi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Hadise; 7-14 Şubat tarihleri arasında şahsi e-posta adresine tanımadığı bir kişiden gelen cinsel içerikli iletiler nedeniyle hakaret ve tehdide maruz kaldığını belirterek savcılığa başvurdu.E-postalara cevap vermeyince, evine tacizci şahıs tarafından mektup yollandığını belirten ünlü şarkıcı, mektupta şiirler ve cinsel içerikli yazılar bulunduğunu söyledi."KAZAK VE SİYAH ETEK GİYMİŞSİN"

Hadise, şikayet dilekçesinde şu ifadeleri kullandı:"Beni takip ediyor, hayatımla ilgili tüm detayları biliyor. El yazısını kullanıyor, ünlü bir şirkette çalıştığını belli eden kartlar yolluyor."Tacizcinin, ünlü şarkıcıya "Noel'de Paris'e gittin, beni kimlerle aldattın?" ve "Boğazlı kazak, siyah etek giyiyorsun" gibi onu takip ettiğini gösteren mesajlar attığı belirtildi.