Çukur 2. Sezon Finali Fragmanı: Yamaç Koçovalı Ben!

Tarih : 25 Mayıs 2019, Cumartesi 09:43 Son Güncelleme : 25 Mayıs 2019, Cumartesi 09:43
Çukur 2. Sezon Finali Fragmanı: Yamaç Koçovalı Ben!

Çukur 2. sezona Pazartesi günü yayınlanacak bölümüyle veda edecek. Her bölümüyle izleyiciyi ekranlara bağlayan Çukur, sezon finali bölümüyle de nefesleri kesmeye hazırlanıyor. Dizinin sezon finalinde uzun zamandır beklenen Yücel - Yamaç karşılaşması yaşanacak.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un sezon finali tanıtımı yayınlandı. Uzun zamandır merakla beklenen Yücel-Yamaç karşılaşmasının nefes kestiği tanıtımda öfkesine hakim olamayan Yamaç, Yücel’e hesap soruyor. Yamaç, “Gittiğin yerde Baykal’a, Çeto’ya, Mahsun’a beni sor. Benim kim olduğumu çok iyi biliyorlar. Yamaç Koçovalı ben!” sözleriyle Yücel’in yanından ayrılırken, yükselen alevler heyecanı yükseltiyor. Sezon finaliyle ekran yolculuğuna kısa bir ara verecek Çukur’da Yücel’e ne olacağı ve değişecek dengeler merakla bekleniyor.

ÇUKUR 67. SEZON FİNALİ FRAGMANI

Çukur’un Pazartesi akşamı ekrana gelecek sezon finalinde Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın’ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak.