Çukur'da İzleyicileri Ekrana Kilitleyen Fragman!

Tarih : 10 Ocak 2020, Cuma 09:42 Son Güncelleme : 10 Ocak 2020, Cuma 09:42
Çukur'da İzleyicileri Ekrana Kilitleyen Fragman!

Yeni yılla birlikte ekranlara ara veren Çukur dizisinin merakla beklenen 83. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Çukur 3. sezon 16. yeni bölüm fragmanında, Vartolu izlediği görüntüler karşısında hayatının şokunu yaşıyor. Yamaç'ın babası İdris Koçovalı'yı öldürdüğü görüntüleri izleyen Vartolu yıkılıyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur, bir haftalık aranın ardından yeni bölümüyle 13 Ocak Pazartesi akşamı ekranlara dönüyor. Çukur yeni bölümde, babasının katilini öğrenmek için peşinde olduğu flash belleğe sonunda ulaşan Vartolu gördükleri karşısında derinden sarsılıyor. “Yamaç!” diyerek acı içinde haykıran Vartolu’nun öğrendiği gerçek sonrası neler yapacağı merakla bekleniyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 3. sezonun 15. bölümünde Yamaç’ın yaşadıklarının tüm sorumlusu olarak kendini gören Mahsun ile Yamaç büyük bir yüzleşme yaşadı. Fakat Yamaç, hayatını defalarca kurtaran Mahsun’u affetmedi. Azer’in eli kolu bağlıyken ipleri ele alan Efsun, Konsey ile toplantı yapmak için harekete geçti. Cumali’nin kendine gelmesiyle Koçovalılar rahat bir nefes aldı. Yamaç, Aliço’nun yardımıyla Efsun’un altınlarına ulaştı. Altınları ele geçirmeyi başaran Yamaç, yılbaşının da yaklaşmasıyla birlikte mahalleliye hediye almaya karar verdi. Yeni yıl öncesi tüm Çukur’a hediyeleriyle büyük bir mutluluk yaşatan Yamaç karşısında duran Konsey’i Çukur’un da yardımıyla sonunda dize getirmeyi başardı. Vartolu ise Almanya’daki macerasında sona yaklaştı. Çocuğu Berlin dışında, ormanlık bir alandan geçirmek zorunda kalan Vartolu’nun yolunu Almanya’da yaşayan göçmenler kesti. Buna rağmen çocuğu babasına sağ salim götüren Vartolu, uzun zamandır peşinde olduğu flash belleği elde etti.

YAMAÇ YENİ DÜŞMANI ÇAĞATAY ERDENET İLE TANIŞTI

Efsun’a ait altınları alarak kendini yepyeni bir dünyanın ve daha acımasız bir düşmanın karşısında bulan Yamaç, Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay Erdenet’le tanıştı. Çağatay’ın dengeleri nasıl değiştireceği ise merak konusu oldu.