Demet Özdemir'den Aşk İddialarına Sert Tepki!

Tarih : 20 Ağustos 2020, Perşembe 08:03 Son Güncelleme : 20 Ağustos 2020, Perşembe 08:03
Demet Özdemir'den Aşk İddialarına Sert Tepki!

Murat Boz ve oyuncu Demet Özdemir'in İstanbul'da bir mekanda samimi bir şekilde eğlendikleri iddia edilmişti. Demet Özdemir o iddiaları bir açıklamayla yalanladı..

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

İstanbul'da bir mekanda samimi bir şekilde eğlendikleri iddia edilmişti. Demet Özdemir aşk iddialarına isyan etti.

Demet Özdemir o iddialarla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Uzun zamandır biter, zamanla durulur diye düşünüp sustuğum hakkımda çıkan asılsız haberlerle ilgili sizi biraz meşgul edeceğim...Her defasında şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması adına sizinle bu duygumu paylaşmak zorunda hissediyorum...

Murat Boz ve oyuncu Demet Özdemir'in İstanBenim de herkes gibi herkes kadar, sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var ..

Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip, başkalarıyla berabermişim gibi görünsem de uzun zamandır bir ilişkim yok.

Yoğun bir tempoda çalışıyor, ara verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımla vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya gayret ediyorum... Ve artık tanımadığım, sadece merhabam olan ya da dostum olan insanlarla sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum...

Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz.

 Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde...

Arta kalan zamanda da sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum."