Deniz Seki Faruk Salman Aşkı Bitti mi?

Tarih : 24 Ağustos 2017, Perşembe 15:27 Son Güncelleme : 24 Ağustos 2017, Perşembe 15:27
Deniz Seki Faruk Salman Aşkı Bitti mi?

"Deniz'i bir daha bırakmam" diyen iş adamı Faruk Salman ve Deniz Seki iki gün önce sessiz sedasız yollarını ayırdı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Aşk hikayeleri 25 yıl öncesine dayanan şarkıcı Deniz Seki ile Faruk Salman yine vuslata eremedi. "Evlenmemiz için her şey hazır ama tarih sürpriz olsun" diyen Deniz Seki-Faruk Salman çifti iki gün önce yollarını ayırdı.


DENİZ SEKİ'Yİ 2,5 YIL BEKLEMİŞTİ
Yıllar sonra kavuşup nişanlanan Deniz Seki ile Faruk Salman'ın yolları şarkıcının tutuklanmasıyla ayrılmıştı. Faruk Salman, firari olduğu dönemde bile aşkına sahip çıkmış, 2014 yılında ikinci kez ceza evine giren Deniz Seki'yi 2,5 yıl beklemişti.


İKİ GÜN ÖNCE AYRILDILAR
Deniz Seki'nin haziran ayındaki tahliyesinden iki hafta önce, Salman Ailesi'nin Deniz Seki'yi istemediği çiftin de bu nedenle yollarını ayırdığı iddia edilmişti. "Deniz'i bir daha bırakmam" diyen iş adamı sözünü 2,5 ay tutabildi. HT Magazin'in haberine göre; Deniz Seki'nin özgürlüğüne kavuşmasının ardından birlikte tatile çıkan çift iki gün önce yollarını ayırdı.

''ANNE OLMAK İSTİYORUM" DEMİŞTİ
Deniz Seki, verdiği bir röportajda ''Nişanlınız Faruk Salman ile ne zaman evleneceksiniz?'' sorusuna ''Önce kardeşim Serkan evlenecek, sonrasında Allah nasip ederse biz. Anne olmak istiyorum. Geride benden bir parça kalsın istiyorum.'' diye yanıt vermişti.