Devlet Bahçeli'den Son Dakika Melih Gökçek Açıklaması!

Tarih : 29 Ekim 2018, Pazartesi 18:15 Son Güncelleme : 29 Ekim 2018, Pazartesi 18:15
Devlet Bahçeli'den Son Dakika Melih Gökçek Açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Melih Gökçek'in MHP'den belediye başkan adayı olup olmayacağı sorularına ilişkin, "Sayın Gökçek'e herhangi bir önerimiz olmamıştır. Aday olmak istiyorum derse MHP'ye şeref kazandırır" dedi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Devlet Bahçeli, Melih Gökçek'in yerel seçimlerde partisinin Ankara adayı olarak gösterileceği iddialarına ilişkin ''Sayın Gökçek'e herhangi bir önerimiz olmamıştır. Melih Bey değerli bir şahsiyettir onu belediye başkanı olarak görmek istiyoruz. MHP'de belediye başkanı olursa canı gönülden destekleriz şeklinde yaklaşımlar vardır. Aday olmak istiyorsa o da ayrı bir konudur MHP'ye şeref kazandırır'' dedi.


Bahçeli, partisinin İstanbul adayının kim olacağıyla ilgili soruya "İstanbul'da da bir sürprizimiz olabilir." dedi.


CUMHUR İTTİFAKI SÜRÜYOR

Bahçeli, "Cumhur İttifakı sürüyor, yerel ittifakta yokuz" dedi.


EMELİLİKTE YAŞA TAKILANLAR

Emeklilikte yaşa takılanlara ilişkin bir soruya Bahçeli, "Emeklilik konusu ile ilgili MHP'nin seçim beyannamelerinde olan bir konu. Ancak bu konunun bugün yaşanan ekonomik şartlar altında Cumhurbaşkanının ifadesi ile 700 milyara ulaşan bir miktarı karşılayabilecek bir durum içerisinde ısrarcı olmamak, olgun dönemi ve şartları beklemek daha hayırlı olur kanaatindeyiz" diye yanıt verdi.