Dilan Çıtak Nişanlandı! İbrahim Tatlıses'in Damadına Verdiği Tepki Dikkat Çekti!

Tarih : 17 Mayıs 2022, Salı 13:51 Son Güncelleme : 17 Mayıs 2022, Salı 13:51
Dilan Çıtak Nişanlandı! İbrahim Tatlıses'in Damadına Verdiği Tepki Dikkat Çekti!

İbrahim Tatlıses'in kendisi gibi şarkıcı olan kızı Dilan Çıtak Tatlıses, bu akşam düzenlenen bir törenle 4 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Levent Dörter'le nişanlandı. Hayatlarını birleştirme kararı alan ünlü çiftin nişan yüzüklerini takan İbrahim Tatlıses'in elini öpmek isteyen Levent Dörter'e verdiği tepki dikkat çekti. Nişandan görüntülerin sosyal medyaya düşmesi üzerine ise o anlar gündem oldu. Tatlıses gündem olunca açıklama yaptı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Uzun yıllardır bir dargın bir barışık olan Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter çifti, bu akşam düzenlenen bir törenle nişanlandı. Hayatlarını birleştirme kararı alan ünlü çiftin nişan yüzüklerini Dilan Çıtak Tatlıses'in babası İbrahim Tatlıses taktı.

DAMADINI GERİ ÇEVİRDİ

İbrahim Tatlıses'in kurdeleyi kestikten sonra kızı Dilan Çıtak Deniz'e elini öptürürken damadı nazikçe geri çevirmesi dikkatlerden kaçmadı.O anlar sosyal medyaya düşerek kısa sürede gündem oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı konuyla ilgili yorumda bulundu.

İBRAHİM TATLISES'DEN AÇIKLAMA

İbrahim Tatlıses sosyal medyada gündem olunca açıklama yaptı. Tatlıses "2. Sayfa'ya sesleniyorum ben sadece damadıma değil kimseye el öptürmem bunu tüm camia bilir ayrıca damadım da çok terbiyeli ve edepli bir delikanlıdır" dedi.