Diriliş Ertuğrul Kadrosunda Yeni İsim!

Tarih : 22 Aralık 2018, Cumartesi 11:17 Son Güncelleme : 22 Aralık 2018, Cumartesi 11:17
Diriliş Ertuğrul Kadrosunda Yeni İsim!

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan gibi ünlü isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisine güzel oyuncu Öykü Çelik dahil oldu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

SAVAŞÇI'DAN TRANSFER OLDU

Birçok dizi ve filmde rol alan Öykü Çelik, en son Savaşçı dizisinde 'Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt' karakterini canlandırmıştı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ertuğrul, Gündüz'ü fidye karşılığında kaleden kurtarmış ve bir oyun kurarak İlbilge'nin onların peşinden gelmesini sağlamıştı. Amacı ise, İlbilge'yi Gündüz'ün masumiyetine inandırmaktı. Obaya ise beklenmedik misafirler olan Selcan ve oğlu Süleyman gelmişti. Emir Bahaeddin, Gündüz'ün Ertuğrul tarafından Nikea'ya götürüldüğünü öğrenince, obaya baskın vermişti. Bununla da yetinmeyip Artuk'u zindana attırmıştı. Ancak herkes Ertuğrul'un Gündüz'ü Nikea'ya götürdüğünü düşünürken; Ertuğrul, Gündüz'ü Söğüt'te adaletin karşısına sağ salim çıkarmıştı. Ertuğrul, bu hamlesiyle tüm oyunları bertaraf etmiş ve Gündüz'ün masumiyetine İlbilge'yi ikna etmek olan Ertuğrul, neticesinde bu hedefinde muvaffak olmuş ve Gündüz, mahkemece aklanmıştı.