Diriliş Ertuğrul Sinema Filmine Hazırlanıyor

Tarih : 05 Kasım 2017, Pazar 17:08 Son Güncelleme : 05 Kasım 2017, Pazar 17:08
Diriliş Ertuğrul Sinema Filmine Hazırlanıyor

TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi, beyazperdeye taşınacak.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı. Bozdağ, TRT'nin reyting rekorları kıran dizisinin beyazperdeye aktarılacağını açıklarken, yeni dizisi 'Kut'üm Amare' ile ilgili de bilgiler verdi.'Diriliş”in filmi de olacak'“Diriliş” bu sezon devam edecek değil mi?

- Devam edecek. 3 sezon tasarlamıştım. Ama ilgi çok yoğun olunca 4. sezona da devam etme kararı aldık. Ertuğrul kısmı bir sezon daha devam edecek. Nasip olursa “Diriliş Osman” kısmına da geçmeyi planlıyorum. “Diriliş”in filmi de olacak.Engin Altan Düzyatan, “Diriliş”in yeni projelerinde olacak mı?

- Daha kesinleştirmedik. 16 reyting alan bir diziyi bu kadar sevdirdikten sonra suyunu çıkarmadan naif bir şekilde bitirmek gerek. Müthiş bir reyting aldı bu sezon da. İnşallah daha da artacak.İki büyük set her anlamda çok ciddi bir yatırım...

- Öyle. Ama çok iyi bir ekip kurduk. Emeğini veren herkesin parası bizde vaktinde ödeniyor. Normalde ekiple senaryoyu yazıyoruz. Sonra herkese senaryoyu okutuyorum. Her hafta sonu bir diğer bölüme geçerken ekip başlarıyla senaryoyu masaya yatırıyoruz. Biz de onlara bölümü izleyip ne yapmaları gerektiğini söylüyoruz. O yüzden inanılmaz bir çalışma sistemimiz var.