Dolunay Soysert Yas Tutuyor!

Tarih : 17 Haziran 2020, Çarşamba 12:22 Son Güncelleme : 17 Haziran 2020, Çarşamba 12:22
Dolunay Soysert Yas Tutuyor!

Oyuncu Dolunay Soysert 17 yıllık sırdaşı kedisini kaybetti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, kedisi ile kurduğu bağın ne kadar derin olduğunu anlatan bir paylaşım yaptı. 17 yıldır sırdaşı olduğunu belirttiği kedisinin ölüm haberini veren oyuncu, duygularını kelimelere döktü. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dolunay Soysert, bu ölümün kendisinde yarattığı duygusal etkileri de cümlelerinde sergiledi. İşte ünlü oyuncunun ‘Oğluma veda’ başlıklı kedisinin ölümünden sonra paylaştığı mesaj:

“Bir gün ardından yazacak olduğumu bilme gerçeği, hep aklıma geldikçe kovaladığım bir kabustu benim için. Bugün o günmüş Paşam. Bilirsin vedalarda çok sulu gözlüyümdür ben, 17 senelik sırdaşlığımızda çok şahit olmuşluğun vardır, sense tesellide hep çok iyiydin…” gözyaşı yalama tedavisi” ile iyileşmemişliğim yoktur.

Duyardın, hissederdin bana dair her şeyi, o küçücük halinle tuhaftır arkamı sağlam hissettirdin bana. Ne çok insan geçirdin ömründen, şimdi gidişini duyanlar aradıkça fark ediyorum da herkesin bir anısı var seninle, ne çok çocuk büyüttük evimizde, ilk kedi tecrübelerini seninle yaşadı hepsi, sonra ne çok korkan arkadaşım vardı da seni kucaklayarak yendiler korkularını, Yaver’i Müzi’yi bende bile olmayan bir sabırla büyüttün, bunca ev değiştirdik, her yeni taşındığımız yeri sen evimiz yaptın.

Artık sabahları uyanmak için alarm kurmak zorundayım uyandıranım yok, eve gelince karşılıyanım, ayaklarım üşüyünce üstüne yatıp ısıtanım, dertlendikçe patisiyle avutanım, Müzi azdıkça arkasını toplayanım, kitaba, telefona çok daldım mı kafasıyla itip uyaranım yok. Elimde senden kalan, paylaştığımız çok maceralı ve aşk dolu bir yaşam. Uğurlar olsun can yoldaşım, varlığın için teşekkür ederim… birisi senin için “Sanki kedi değil, bir krallık yürüyor” demişti. Bu sözle hatırlayacağım seni, rahat uyu Haşom…”