Ebru Gündeş Yeni Projesine Odaklandı!

Tarih : 25 Şubat 2021, Perşembe 13:31 Son Güncelleme : 25 Şubat 2021, Perşembe 13:31
Ebru Gündeş Yeni Projesine Odaklandı!

Ebru Gündeş daha önce duyurduğu 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine gönderilen eserleri dinlemeye başladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ebru Gündeş daha önce duyurduğu ‘Ebru Gündeş Dinliyor’ projesine gönderilen eserleri dinlemeye başladı. Ebru Gündeş’in müzik dünyasına yeni yetenekler kazandırmak amacıyla düzenlediği dijital söz ve beste yarışması devam ediyor.‘Sakın Dinlemez Diye Düşünmeyin’

Ünlü şarkıcı kısa bir süre önce başlattığı projeye gönderilen eserleri tek tek dinlediğini söyledi. Gündeş, ”Hakikaten birbirinden güzel, değerli eserler geldi ve ben şaşırdım. Bu kadar iyilerini beklemiyordum. Aralarında çok iyi sesler de geldi. O seslerle bir şeyler yapabilir miyiz diye düşünmüyor değilim. Siz göndermeye devam edin. Ben dinlemeye devam edeceğim. Sakın dinlemez diye düşünmeyin” diye konuştu.

Birinci Olan Şarkıyı Ebru Gündeş Seslendirecek

Ebru Gündeş’in müzik dünyasına yeni yetenekler kazandırmak amacıyla düzenlediği dijital söz ve beste yarışması kapsamında katılımcılar, kendi şarkılarını içeren videoları www.ebrugundesdinliyor.com adresine gönderecek.

Şarkılar Ebru Gündeş’in YouTube kanalında yayınlanacak. En çok görüntülenen beş şarkı finale kalacak. Birinciyi Gündeş’in başında olduğu jüri belirleyecek. Yarışmada birinci olan şarkıyı Ebru Gündeş seslendirecek.