Ebru Şallı'ya Yapılan Yoruma Pınar Altuğ'dan Sert Tepki!

Tarih : 12 Mayıs 2020, Salı 10:20 Son Güncelleme : 12 Mayıs 2020, Salı 10:20
Ebru Şallı'ya Yapılan Yoruma Pınar Altuğ'dan Sert Tepki!

Geçtiğimiz ay 9 yaşındaki oğlunu lenfoma tedavisi gördüğü hastanede kaybeden Ebru Şallı, günler sonra Ayşe Arman'a röportaj vererek yaşadıklarını anlattı. Ebru Şallı için yapılan yorum Pınar Altuğ'u çileden çıkardı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sosyal medyada bir kullanıcının Ebru Şallı ile yaptığı yorum Pınar Altuğ'u çıldırttı.

Sosyal medyadan bir kişi Ebru Şallı için "Bu karnı çıkmasın, çatlamasın diye erkenden aldırılan çocuklardan mı?" diye yorum yaptı.

Ebru Şallı’nın oğlu Pars Tan, bir süredir lenfoma tedavisi görüyordu. 10 yaşındaki Pars, geçtiğimiz ay hastalığa yenik düştü ve hayata gözlerini yumdu.

Pınar Altuğ o yoruma "Gerçekten bu kadar kalpsiz, bu kadar kötü olabilir mi bir insan? Bence insan demek de hata ama!" diyerek tepki gösterdi.

Ebru Şallı Ayşe Arman'a verdiği röportajda "Hayatta hep güçlü durmaya çalıştım, küçüklükten beri güçlü bir yapım var. Ama bu, başka bir şeymiş Hiçbir acıya benzemiyormuş! Bitiyorsun! Üstelik daha çok başındayım her şeyin. Bugün 22. gün. Hayatta olmadığını, nefes almadığını, bana, “Güzel annem” diyemeyeceğini, o tatlı gözleriyle derin derin bakamayacağını kabul edemiyorum. Ben Ponçik’le yaşıyorum hala" dedi.

Ebru Şallı ayrıca "Evet. Biz iki yıl çektik bu hastalığı, hastanede yaşıyor gibiydik. Son üç ayımız kötüydü. Ama hastane sürecinde çok güzel günlerimiz de oldu. Şimdi de sanki hala orada, sanki gidip görebilirim.

Oysa Ponçik, Zekeriyaköy’de bir mezarlıkta Toprağın altında Mezar taşında, 10 yaşındaki oğlumun adını gördüğümde inanamıyorum 10 yaş nedir ki?! Küçücüktü daha

Daha önünde yaşayacağı bir hayat vardı Doyamadım oğluma Hiçbirimiz doyamadık (Ağlıyor)" dedi.