En Sadık 4 Burç Hangisi? İşte Sadakat Deyince Akla Gelen Burçlar!

Tarih :12 Ağustos 2021, Perşembe 13:48 Son Güncelleme :12 Ağustos 2021, Perşembe 13:48 Kaynak :Medya Alemi Editör :Medya Alemi

Bir ilişkide sadakat olmazsa olmazdır. Modern hayatta sadık birini bulmak da bir o kadar zor. Ancak merak etmeyin, sadık olmak bazı burçların genlerinde var. İşte bir ilişkide en sadık 4 burç...

1

KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

En cesur burçlardan biri olan Koç burcu, olduğu gibi davranmayı sever. Kimseden çekincesi yoktur ve mücadeleyi sever. Dürüstlük onun için son derece önemlidir. Bu nedenle de son derece sadıktır.

2

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Geleneksel Oğlak burcu, ilişkide de son derece sıradandır. Aşkını eski usul yaşar. Tutarlı davranışlar sergiler. İlişkide güvene ve sadakate son derece önem verir. Kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi asla başkasına yapmaz ki bu da onu sadık biri yapar.

3

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Boğa burcu kendini çok iyi tanır ve partnerine içten bağlanır. Düzeni sever ve sevdiğini yanında ister. Sevdiğinden herhangi bir şeyi gizlemez. Güven ve sadakat onun için olmazsa olmazdır.

4

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Sevmeyi ve sevilmeyi çok seven Balık burcu, romantik ve naif yapısı nedeniyle aldatmaya pek de elverişli olmayan bir burçtur. İlişkisi bozulmasın diye elinden geleni yapar. Kendisini sevdiğine adar ve son derece sadıktır.