Engin Akyürek Dünyanın En Yakışıklı Erkeği Seçildi!

Tarih : 05 Ocak 2022, Çarşamba 18:37 Son Güncelleme : 05 Ocak 2022, Çarşamba 18:37
Engin Akyürek Dünyanın En Yakışıklı Erkeği Seçildi!

Son olarak Sefirin Kızı dizisiyle izleyici karşısına çıkan Engin Akyürek, oyunculuğuyla ekranın en sevilen isimlerinden oldu. Rol aldığı yapımlarla yurt dışında da adını duyuran oyuncu, dünyaca ünlü moda sitesi 'Be Global Fashion Network'in anketinde yer aldı. Johnny Deep ve Adam Lambert gibi isimleri sollayan Akyürek, 'dünyanın en yakışıklı erkeği' seçildi. Ortaya çıkan fotoğrafları ise herkesi şaşkına çevirdi. Gençlik fotoğraflarını gören tanımakta güçlük çekti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Son olarak Sefirin Kızı adlı dizide iki sezon üst üste yer alan Engin Akyürek, bir projede yer almadığı dönemde de sosyal medya ve magazin basınının gündeminden düşmüyor.

DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCULARI GERİDE BIRAKTI

Başarılı oyunculuğuyla ekranın en sevilen isimlerinden olan Akyürek, dünyaca ünlü moda sitesi 'Be Global Fashion Network'in anketinde yer aldı. Johnny Depp ve Adam Lambert gibi isimlerin yer aldığı listede birinci Engin Akyürek 'en yakışıklı erkek' seçildi.

‘Dünyanın en yakışıklı erkeği’ seçildi!

Bir kez daha tüm dikkatleri üzerine çeken Akyürek hakkında araştırma yapan sevenleri ortaya çıkan fotoğraflarını görünce gözlerine inanamadı.