Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Bomba Transfer!

Tarih : 14 Ocak 2021, Perşembe 11:41 Son Güncelleme : 14 Ocak 2021, Perşembe 11:41
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Bomba Transfer!

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a yeni bölümde sürpriz bir oyuncu dahil oluyor. Daha önce Diriliş Ertuğrul ve Kurtar Vadisi gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncu EDHO'nun kadrosuna katılıyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil ve Sabina Toziya'nın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, yeni yıldaki iki haftalık aranın ardından 19 Ocak Salı akşamı 179. yeni bölümüyle ekranda olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba transfer! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı? Yeni bölümde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim dahil olacak.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba transfer! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı?

Daha önce Diriliş Ertuğrul ve Kurtlar Vadisi'nde de rol alan Levent Sülün, 179. bölümünden itibaren fenomen dizinin kadrosunda yer alacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a bomba transfer! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı.

Levent Sülün'ün canlandıracağı karakterin dizinin hikayesini nasıl etkileyeceği ise merak konusu oldu. Ünlü oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde de Simko karakterini canlandırmıştı.