Fahriye Evcen Cildinin Nasıl Güzel Olduğunu Söyledi!

Tarih : 28 Temmuz 2020, Salı 10:35 Son Güncelleme : 28 Temmuz 2020, Salı 10:35
Fahriye Evcen Cildinin Nasıl Güzel Olduğunu Söyledi!

Güzelliği ve cildiyle dikkat çeken oyuncu Fahriye Evcen, cildinin nasıl bu kadar güzel olduğunu açıkladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Güzellik Dolu Bir Cildin Sırrı… En büyük güzellik sırrının düzenli bir şekilde cildine bakım yapmak olduğunu vurgulayan Fahriye Evcen, cildinin parlak ve pürüzsüz görünümü için düzenli olarak L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı kullanmayı tercih etiğini söyledi.

“Cildine güzellik dolsun” mesajını veren başarılı oyuncu, ”Son zamanlarda birçok kişiden “cildine bir güzellik gelmiş” yorumları alıyorum, aslında sırrım son zamanlardaki favorim L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisi.” dedi. Hyaluronik asit’in cilt bakımında yer alması gereken önemli bir içerik olduğunu vurgulayan Evcen, iki çeşit Hyaluronik Asit içeren L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı’nı tercih ediyor.

Reklam filminde güzelliği, pozitif enerjisi ve özgüveni ile büyük beğeni toplayan Fahriye Evcen, L’Oréal Paris ailesiyle yepyeni bir reklam filmi çekmenin heyecanı ve mutluluğu içinde olduğunu belirtti.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı ile Cildine Güzellik Dolsun… Fahriye Evcen’in de tercih ettiği L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı’nın farkı, formülünün iki çeşit Hyaluronik Asit içermesi. Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildin parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlarken Mikro Moleküler Hyaluronik Asit cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor ve daha genç görünmesini sağlıyor. Gündüz, gece, göz kremleri ve kağıt maskeden oluşan Hyaluron Uzmanı serisi uzman bir cilt bakım rutini sunuyor.