Fatih Terim'den Galatasaray Yönetimini Şoke Eden Rapor!

Tarih : 13 Nisan 2020, Pazartesi 09:18 Son Güncelleme : 13 Nisan 2020, Pazartesi 09:18
Fatih Terim'den Galatasaray Yönetimini Şoke Eden Rapor!

Galatasaray'dan geçtiğimiz haftalarda corona virüs testi pozitif çıkan ve daha sonra gördüğü tedavi sonrası negatife dönen Fatih Terim'in sarı kırmızılı yönetime verdiği rapor şok etti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Cimbom'da revizyon çalışmaları başladı. Terim, Cengiz ve yöneticilerle görüşerek gelecek sezon için düşüncelerini söyledi.Terim, Muslera hariç diğer yabancıların gerekirse satılabileceğini ifade etti.

FALCAO İYİ BİR TEKLİFE SATILACAK

Fatih Terim'in Falcao, Feghouli, Marcao, Luyindama ve Linnes gibi yabancıların da iyi bir teklif gelmesi durumunda gelir elde etmek için satılabileceğini söylediği ortaya çıktı.

BABEL VE DIAGNE GÖNDERİLECEK

Nagatomo, Mariano ve Andone'nin sezon sonunda sözleşmeleri bitiyor. 3 isimle sözleşme yenilenmeyecek. Ayrıca Jimmy Durmaz, Babel ve Diagne ile de yollar kesin olarak ayrılacak.

DONK'UN DURUMU NETLEŞMEDİ 

Donk'un durumu henüz netleşmezken Selçuk İnan'a da jübile yapılacak. Cimbom'da Emre Akbaba, Ömer Bayram, Adem Büyük ve Taylan Antalyalı yerli oyuncular oldukları için kalacak.

YILDIZLARIN DURUMLARI NETLEŞMEDİ

Galatasaray'da başta Falcao olmak üzere Feghouli, Marcao, Luyindama ve Linnes'in durumları netlik kazanmadı.

Sarı-Kırmızılı yönetimin bu oyuncuları cazip bir teklif geldiği an gelir elde etmek için satabileceği gelen bilgiler arasında.

MARİOANO: ÜLKEME DÖNMEK İSTİYORUM

Cimbom'da sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Brezilyalı oyuncusu Mariano, ülke basınına verdiği röportajda ailesinin ve kendi isteğinin ülkesine dönmek olduğunu söyledi.