Ferhat Göçer'den Büyük Gaf!

Tarih : 23 Ağustos 2019, Cuma 14:24 Son Güncelleme : 23 Ağustos 2019, Cuma 14:24
Ferhat Göçer'den Büyük Gaf!

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Sinan Akçıl ile birlikte Anılcan Tanrıyar'ın düğününde sahneye çıktı. Göçer, Akçıl'ın şarkısını seslendirdikten sonra şarkıyı eski sevgilisi Hadise'ye yazdığını açıklayınca soğuk rüzgarlar estirdi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Sinan Akçıl ile birlikte Anılcan Tanrıyar'ın düğününde sahneye çıktı. Sinan Akçıl ile sahneye çıkan Ferhat Göçer, sözleri Akçıl'a ait olan Kızım şarkısını okudu.

HADİSE'Yİ DE İZEL'İ DE ANLATTI
Şarkı sonrası konuşan Ferhat Göçer, yıllar önce Sinan Akçıl'ın evine gittiğini, Hadise'nin de orada olduğunu ve kendisine yazılan Kızım şarkısını dinleyince gözyaşlarına boğulduğunu anlattı. Bunun yanı sıra Akçıl'ın, İzel ile olan birlikteliğinden de bahsedince gergin anlar yaşandı.

'ARTIK SADECE BURCU İÇİN YAZACAĞIM'
Göçer'in açıklamalarından sonra gerilen Akçıl, "Benim bundan sonra hayatımda yazdığım tüm şarkılar eşim burcu Kıratlı için." dedi.

BURCU MASAYI TERK ETTİ
Ferhat Göçer'in peş peşe yaptığı gaflardan rahatsız olan Burcu Kıratlı ise oturduğu masayı terk etti. Kıratlı, Akçıl ve yakın çevresinin ikna çabalarından sonra mekana geri döndü.