Fikret Orman İsyan Etti!

Tarih : 26 Eylül 2019, Perşembe 12:09 Son Güncelleme : 26 Eylül 2019, Perşembe 12:09
Fikret Orman İsyan Etti!

7 senedir Beşiktaş Başkanı olan Fikret Orman geçtiğimiz günlerde istifa kararı almıştı. Yönetim Kurulu öncesinde Vofadone Park'a gelen Orman, kendisine sarılıp, ağlayan ve 'bırakma'diyen taraftara 'Hiçbir kulüpte hiçbir başkana yapılmayan bana yapıldı' diyerek sitem etti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

İstifa kararı alan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu toplantısı öncesi Vodafone Park'a giriş yaptı. Fikret Orman'ın istifa etmesini istemeyen bir grup taraftar, siyah-beyazlı kulübün başkanını 'Büyük başkan, bizi bırakma' tezahüratlarıyla karşıladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, olağanüstü yönetim kurulu toplantısı için Beşiktaş Park'a geldi. Taraftarlardan destek tezahüratları alan Orman, "Bizi hırsız yaptılar. Hiçbir kulüpte hiçbir başkana yapılmayan bana yapıldı" dedi.

'BÖYLE AYRILIK OLMAZ'

Beşiktaş'ta istifa kararı alan Başkan Fikret Orman, yönetimi olağanüstü toplantı için Beşiktaş Park'ta topladı. Saat 11.00 sularında stada gelen Başkan Orman'a destek gösterilerinde bulunmak için siyah-beyazlı taraftarlar da stat önünde toplandı. "Böyle ayrılık olmaz", 'Başkan Beşiktaş'ı bırakma', "Sen ne yaptıysan, Beşiktaş için yaptın" pankartları açan taraftarlar, Orman'a 'Bizi bırakma' diyerek tezahüratlar yaptı.

BAZI TARAFTARLAR BOYNUNA SARILIP AĞLADI

Aracından indiği esnada bazı taraftarların Orman'ın boynuna sarılarak ağlaması dikkatlerden kaçmadı. Siyah-beyazlılar, "Biz 15 sene şampiyonluk göremedik. Sen bu stadı yaptın. Bizi bırakma başkanım. Sen bunu hak etmedin. Arkanızda dağ var. 2-3 kişinin sözlerine bakma. Önce Allah sonra biz varız. Size güveniyoruz" diyerek Fikret Orman'ın kararından dönmesini istedi.

'BİZİ HIRSIZ YAPTILAR'

Basın mensuplarına bir açıklama yapmayan Orman, kendisini bekleyen taraftarlara ise, "Bizi hırsız yaptılar. Ben emek verdim. Ben kanımı verdim. Paralar nerede diyorlar. Hiçbir kulüpte hiçbir başkana yapılmayan bana yapıldı" diyerek adeta isyan etti.