Fikret Orman: Şüphesiz Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz

Tarih : 03 Eylül 2017, Pazar 22:56 Son Güncelleme : 03 Eylül 2017, Pazar 22:56
Fikret Orman: Şüphesiz Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, futbol takımının Türkiye'deki en iyi kadroya sahip olduğunu savundu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün aylık resmi yayın organı Beşiktaş dergisinin eylül sayısındaki yazısında, "Son iki sezonun şampiyonu unvanıyla yeni sezona yine iddialı bir şekilde başladık. Şüphesiz Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahibiz. Transferlerimizde özellikle Beşiktaş ruhuna yakışır, hırslı, terinin son damlasına kadar sahada mücadeleyi bırakmayacağına inandığımız, maddiyattan ziyade huzura önem veren oyuncuları kadromuza kattık." ifadelerini kullandı.


Yeni sezonda da başarılı bir dönem geçireceklerine olan inancını aktaran başkan Orman, "Göreceksiniz ki takımımızın başında olmasından gurur duyduğumuz Şenol Güneş ile daha nice zaferler kazanacağız. Şüphesiz her başarı, daha önemli başarıları elde etme arzusunu ve hedefini de beraberinde getiriyor. Tarihimizdeki üç sezon üst üste şampiyonluğu, hatta Avrupa'da da önemli zaferler elde edeceğimize gönülden inanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.

"Beşiktaş, Türkiye'nin sınırlarını aşmıştır"
Kulüp olarak tanınırlıklarının çok arttığını dile getiren Fikret Orman, yazısında şu görüşlere yer verdi:


"Beşiktaş, Türkiye'nin sınırlarını aşmış, dünyada adından en çok söz ettiren kulüplerden biri haline gelmiştir. 'Come to Beşiktaş' sloganıyla hazırlanan videolar, 1,5 milyardan fazla görüntülendi. Çin Devlet Televizyonu, Vodafone Park'tan ve müzemizden canlı yayın yaptı. Yeri geldikçe sizlerle ayrıntılarını paylaşacağımız çok önemli projelerin de hazırlıkları içindeyiz. Köklerimizden, geleneklerimizden, ilkelerimizden taviz vermeden yol alırken tek arzumuz, birlik ve beraberlik içinde, ailemizdeki mutluluk azalmadan Beşiktaşımızın adını zirveye yazdırmak."