Formula 1 Yarışları İstanbul'da Düzenlenecek!

Tarih : 16 Eylül 2020, Çarşamba 13:30 Son Güncelleme : 16 Eylül 2020, Çarşamba 14:30
Formula 1 Yarışları İstanbul'da Düzenlenecek!

Türkiye'de ilk olarak 2005 yılında yapılan Formula 1 yarışları 2011 yılında son kez yapılmıştı. Son yarıştan beri Formula 1 severler, 'Türkiye'de Formula 1 yarışları yapılacak mı?' sorusunun cevabını beklerken, güzel haber geldi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Formula 1, 13-15 Kasım 2020 tarihlerinde İntercity İstanbul Park'ta yapılacak.

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, İstanbul'da gerçekleşecek olan Formula 1 ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yapılan açıklamaya göre 14 kategoride satışa sunulacak Formula 1 biletleri, antrenman, sıralama turları ve yarış gününü kapsayacak şekilde kombine olarak alınabilecek.

FORMULA 1 BİLETLERİ NEREDEN ALINIR?

Platinium, Gold ve Silver kategorilerde satışa çıkacak biletlere yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor. Formula 1 takipçileri Formula 1 bileti nasıl alınır sorusuna yanıt arıyor. Yapılan açıklamada biletlerin 15 Eylül’de satışa çıkacağı duyurulmuştu.

Formula 1 İstanbul Grand Prix biletleri ne zaman satışa sunulacak sorusu binlerce yarışsever ve Formula 1 tutkunları tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Uzun bir aradan sonra yeniden İstanbul Grand Prix'ine dönen bu yarışı kaçırmak istemeyen Formula 1 hayranları biletlerin satışa sunulacağı gün ve saati merak içerisinde bekliyor. Dah önce yapılan açıklamada Formula 1 biletlerinin 15 Eylül yani bugün satışa çıkacağı duyurulmuştu.

Formula 1 Biletleri Dün İtibariyle Satışa Çıktı.

Bilet almak isteyen Formula 1 tutkunları Biletix üzerinden bilet alabilecek.