Futbolcu Eşinden Boşanan Selin Ciğerci'ye Basketçi Sevgili!

Tarih : 25 Ekim 2021, Pazartesi 09:45 Son Güncelleme : 25 Ekim 2021, Pazartesi 09:45
Futbolcu Eşinden Boşanan Selin Ciğerci'ye Basketçi Sevgili!

2019 yılında nikah masasına oturan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci (37), geçtiğimiz ay boşanmıştı.Ciğerci'nin kısa süre içerisinde yeniden aşık olduğu iddia edildi. Sosyal medyanın fenomen isminin bu kez bir basketbolcuyla birlikte olduğu konuşuluyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
10 Eylül'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eski futbolcu Gökhan Çıra, gündemden düşmüyor. Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; sosyal medyanın fenomen isminin bu kez bir basketbolcuyla birlikte olduğu iddia edildi. Basketçinin kim olduğu henüz belli değil ama Ciğerci’nin ilişki konusunda çok ciddi olduğu öğrenildi.


Öte yandan geçtiğimiz sene de Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra'nın ihanet gerekçesiyle boşanacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Ciğerci'nin, sunucu Melisa Emirbayer ile eşinin ilişkisini öğrenince; genç kadının evine bıçakla gidip, yüzüne kezzap atmakla tehdit edip, şiddet uyguladığını öne sürülmüştü.

Selin Ciğerci, "Kimseyle uğraşmadım ben. İftira atıyorlar. Biri çıkıyor 'Anne olamayacaksın' diyor, biri 'Cinsiyet değiştirdin' diyor. Biri de 'Aldatılması normal' deyip, yerden yere vuruyor. Ben ne yapmışım ya! Herkes kendi ahlakına, geçmişine baksın!" demişti.

"ÇOCUĞUM OLSA HAYATIM TAMAMLANIR" 
Çocuk sahibi olma konusundaki düşüncelerini de paylaşan Selin Ciğerci, "Çocuklarım olursa hayatım tamamlanır gibi hissediyorum. Artık evladım olsun istiyorum. Şimdi çocuk evlat edinmek istiyorum" demişti.

37 yaşındaki fenomen, "Eşimle birlikte başvurularımızı yaptık. Önceliğimiz iki çocuk. İkiz olabilir. Yurt dışında başvuru yaptık. Onları eğitmek istiyorum, okullara göndermek istiyorum. Hayatım onlar olsun istiyorum" diye konuşmuştu.