Galatasaray'da Fatih Terim Dönemi Resmen Sona Erdi!

Tarih : 10 Ocak 2022, Pazartesi 18:04 Son Güncelleme : 10 Ocak 2022, Pazartesi 18:04
Galatasaray'da Fatih Terim Dönemi Resmen Sona Erdi!

Galatasaray'da Fatih Terim ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Başkan Burak Elmas, karşılıklı anlaşmayla vedalaştıklarını açıkladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Galatasaray'da kötü gidişatın ardından teknik direktör Fatih Terim'le yollar ayrıldı.

Burak Elmas'ın açıklamalarında şu ifadeler yer aldı;

Seçim döneminin hemen ardından, henüz mazbatamızı almadan yaptığım çağrıyla, sözleşmesinin içeriğini dahi sorgulamadan Galatasaraylılık duruşuyla göreve koşan; kulübümüzün geleceği için yönetim olarak inandığımız futbol stratejisinin başarısı adına taşın altına bizimle birlikte elini koyan 7446 üye numaralı Divan Kurulu üyemiz Sevgili Fatih Terim Hocamızla karşılıklı olarak kararlaştırdığımız üzere, kendisinin hali hazırda yürütmekte olduğu Teknik Direktörlük görevine bugün itibarıyla devam etmeyecektir.

Galatasaray için ortak yürüdüğümüz bu yolda, ülkemize ve kulübümüze sayısız büyük başarılar yaşatan; bu sezon da Avrupa’da hepimizi gururlandıran bir başarıya imza atan Galatasaraylı Fatih Terim’in fikir ve tecrübelerinden her zaman faydalanmaya devam edeceğiz.

Fatih Hocamıza geçmişten bugüne yapmış olduğu büyük hizmetleri için başta yönetimimiz olmak üzere temsil etmekte olduğumuz Galatasaray Spor Kulübü ve camiamız adına teşekkür ederiz.