Geveze Artık Süper FM'de

Tarih : 13 Nisan 2018, Cuma 08:36 Son Güncelleme : 13 Nisan 2018, Cuma 08:36
Geveze Artık Süper FM'de

Türkiye’nin ilk popüler müzik radyosu Süper FM, kadrosuna kattığı Geveze ile yayın ekibini güçlendiriyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Türkiye’nin en eski ve sevilen radyocularından Geveze, yepyeni programı “Geveze” ile artık hafta içi her gün 10.00 – 12.00 saatleri arasında Süper FM’de yayında.


Geveze programında iki farklı uzmana da yer veriyor. İlk uzman “Müstesna Abla” (@mustesnaabla) Twitter hesabına gelen rüyaları yorumluyor. İkinci uzman Avukat Hasan Kandemir ise dinleyicilerin hukuki sorularına cevap veriyor. “Memleket Havası” bölümünde Türkiye’nin her yerindeki dinleyiciler, bulundukları şehrin hava durumunu Süper FM dinleyicileri ile paylaşırken, “Tamam mı Devam mı?” yarışmasında ise dinleyicilere 6 farklı soru soruluyor ve tüm soruları doğru cevaplayanlar 1.600 adet şeker kazanıyor. Büyüklere hikayeler, son sözler ve veda hikayeleri ise programa renk katan diğer bölümler arasında…

Programda birbirinden farklı ve eğlenceli bölümler bulunuyor. “Kızlar Erkeklere Karşı” bölümünde kadın erkek ilişkileri üzerine eğlenceli ve keyifli sohbetler yapılıyor. “Kız Muhabbeti”nde ise kızlar Geveze’yi soruları ile terletiyor. Her gün bir “Günün Konusu” belirleniyor; bu konu ile ilgili sosyal medya üzerinden ve telefon bağlantısı ile gelen dinleyici yorumları paylaşılıyor.