Gigi Hadid Çıplak Pozuyla Gündem Oldu!

Tarih : 07 Aralık 2019, Cumartesi 12:32 Son Güncelleme : 07 Aralık 2019, Cumartesi 12:32
Gigi Hadid Çıplak Pozuyla Gündem Oldu!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren ABD'li model Gigi Hadid, yatakta verdiği üstsüz poz ile gündem oldu. 24 yaşındaki mankenin paylaşımı büyük ilgi gördü.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

ABD'li model Gigi Hadid, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. 24 yaşındaki manken, yatakta verdiği üstsüz pozu Instagram hesabından "Günaydın Paris" notuyla paylaştı. Gigi Hadid'in söz konusu paylaşımı büyük ilgi gördü.

Gigi Hadid, "New York'a taşındığımda okuluma devam ediyordum ve model olarak da desteklendiğimi hissediyordum. Yeni şirketim beni sektöre itti, bana çok şey öğretti ve nasıl kararlar almam gerektiğini açıkladı. Kariyerimin başlangıcında, öncelikli olduğumu biliyordum. Bu nedenle burada olmalı ve kendimi kanıtlamam gerektiğinin bilincindeydim" şeklinde konuşmuştu.

23 Nisan

"ÜNLÜ OLDUĞUNUZDA HAYATINIZIN KONTROLDEN ÇIKTIĞI ZAMANLAR OLUYOR''

ABD'nin en gözde top modellerinden Gigi Hadid, Variety dergisine verdiği röportajda, kariyer hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Hadid, "Şöhret, her gün öğrendiğim ve başa çıkmaya çalıştığım bir şey. Elbette iniş çıkışlarım oluyor. Kendim hakkında da çok şey öğrendim; kendime dürüst olmayı, kendimi korumayı, kutlamayı ve gerektiğinde iddialı olmayı… Çünkü ünlü olduğunuzda hayatınızın kontrolden çıktığını hissettiğiniz zamanlar oluyor" ifadelerini kullanmıştı.

23 Nisan