Gökhan Türkmen'den Açıklama!

Tarih : 25 Şubat 2021, Perşembe 13:21 Son Güncelleme : 25 Şubat 2021, Perşembe 13:21
Gökhan Türkmen'den Açıklama!

Gökhan Türkmen dans şarkılarından oluşan yeni albümünün müjdesini verdi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Gökhan Türkmen dans şarkılarından oluşan yeni albümünün müjdesini verdi. Ünlü müzisyen, geçtiğimiz yıl GTR Müzik etiketiyle çıkardığı beşinci stüdyo albümünün ardından yeni projesini duyurdu.10 Şarkılık Albüm Yolda


Gökhan Türkmen, Milliyet Instagram hesabından canlı yayınlanan ‘Melis Baştuğ ile Haftanın Konuğu’ programına katıldı. Türkmen, pandemi sürecinin nasıl geçtiği, yeni çalışmaları gibi konularda açıklamalar yaptı. Türkmen, mayıs-haziran aylarına doğru çıkacak albümüyle ilgili şu bilgileri verdi; “Şarkılar yapıyorum, bu şarkılar biraz daha hareketli ve dans şarkıları. İnsanların üzerindeki stresi atıp, ritim duygusuna kapılıp, dans ederek keyifleneceklerini düşünüyorum. 10 şarkılık albüm olarak çıkacak, bütün şarkıları Mert Carim’le yapıyoruz, çok heyecanlıyız.”
Pandemi sürecini boş geçirmemek için elinden geleni yaptığını söyleyen şarkıcı “Mert Carim’le denk gelip ‘Deli’yi yaptık. ‘Yüzüme Vurma’ şarkısı ise bu döneme ait bir şey bırakmamız gerektiğinden bizim durumumuzu, mevzuyu anlatan, yıllar sonra dönüp baktığımızda ‘Bu şarkıyı ne zaman çıkarmıştık?’ diyebileceğimiz bir çalışma oldu.” dedi.Romantik albümü için de konuşan Türkmen, albümün ismine ‘romantizm akımını’ okuyunca karar verdiğini, okuduklarını kendisiyle çok özdeşleştirdiğini bu sebeple albüme ‘Romantik’ ismini verdiğini söyledi. Türkmen albümün çıkış parçası ‘Derdim’i yıllar önce eşi Sinem Aksoy’a yazdığını açıkladı.