Gonca Sağlam Uğur Akkuş Arasındaki Hukuk Savaşı Sürüyor!

Tarih : 14 Ekim 2020, Çarşamba 11:05 Son Güncelleme : 14 Ekim 2020, Çarşamba 11:05
Gonca Sağlam Uğur Akkuş  Arasındaki Hukuk Savaşı Sürüyor!

Ünlü model ve sunucu Ebru Şallı’nın eşi iş insanı Uğur Akkuş ile geçen yıl boşandığı Gonca Sağlam arasındaki hukuk savaşı sürüyor. Sağlam, Uğur Akkuş hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Gonca Sağlam eski eşinin Trump Towers’da oturdukları evde yaptıkları bir kavga sırasında geçmişte kendisini darp ettiği iddiasıyla İstanbul Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.

Sağlam, annesi ve evdeki bakıcıyı da şahit göstermiş ve omzunun parçalandığı görüntüleri, adli tıp raporuyla beraber mahkemeye sunmuştu.

2017 başlayan ve 3 yıldır süren soruşturma sonunda Uğur Akkuş hakkında 7. Asliye Ceza Mahkemesi’nde “kemiklerin kırılmasına sebebiyet verecek şekilde kasten yaralama” suçuyla dava açıldığı ortaya çıktı.

Öte yandan Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Sağlam’a 2017 yılının eylül ayında “Ya bana 50 milyon dolar verirsin ya da seni bitirir, rezil ederim” diyerek tehdit ettiğini ve şantajla para istediğini belirterek dava açmıştı.

Akkuş sekreteri ve şoförünü tanık olarak gösterdi. Ancak şoförü ilerleyen duruşmalarda ifadesini işsiz kalma korkusuyla verdiğini belirterek geri adım attı. 6 Ekim’de karara bağlanan dava sonucunda da Gonca Sağlam’ın beraat ettiği öğrenildi.